Aktualności
Rozmiar czcionki
- Kontrole autokarów przed wyjazdem na wycieczkę W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży wyjeżdżających na wycieczki policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Koszalin będą prowadzili kontrole autobusów zajmujących się obsługą transportową. Podczas tego typu czynności szczególną uwagę zwrócą na stan trzeźwości kierowcy oraz posiadane przez niego uprawnienia i dokumentację. Policjanci w trakcie badań skupiają się także na stanie technicznym autokaru, a także sprawdzą obowiązkowe urządzenia, w które powinien być zaopatrzony pojazd.
- Nietrzeźwy kierujący był poszukiwany, zatrzymał go policjant w czasie wolnym od służby Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji sierż. szt. Dariusza Bartoszka z koszalińskiej komendy kolejny nietrzeźwy kierowca został wyeliminowany z ruchu drogowego. 49-latek, który jechał „zygzakiem” został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie. Po sprawdzeniu kierującego w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany. Teraz dodatkowo musi liczyć się z karą za jazdę w stanie nietrzeźwości zagrożoną do 3 lat pozbawienia wolności.
- Wykorzystane ogromne siły i środki przyczyniły się do szczęśliwego odnalezienia zaginionego mężczyzny Do koszalińskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu 63-letniego mężczyzny, którego życie może być zagrożone. W jednostce ogłoszono alarm. Wezwano wszystkich funkcjonariuszy, aby zapewnić maksymalnie największe siły i środki podczas akcji poszukiwawczej. W działania zaangażowali się strażacy ochotnicy z Mielenka, Będzina i Dobrzycy. Po kilku godzinach mężczyzna został odnaleziony. Jego życiu nic nie zagraża.
- Nieletni amatorzy graffiti zatrzymani na gorącym uczynku przez koszalińskich policjantów Dzielnicowi z Komisariatu Policji II w Koszalinie zatrzymali trzech amatorów graffiti. Nieletni w wieku od 14 do 15 lat malowanymi przez siebie bohomazami zniszczyli ekrany dźwiękochłonne w okolicach Ronda Solidarności. Szkody jakich dokonali nieletni oszacowane zostały na ponad tysiąc złotych. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będą musieli wytłumaczyć się przed Sądem.
- Kierował mając aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, pod wpływem narkotyków i z metaamfetaminą w kieszeni O ujawnianiu nietrzeźwych kierowców na ulicach słyszymy niemal codziennie, tymczasem policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali 44-latka, który prowadził volkswagena pod wpływem narkotyków, posiadając aktywny zakaz i metaamfetaminę przy sobie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.
- Działania "Prędkość" Dziś, 17 maja Policja prowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „PRĘDKOŚĆ”, których celem jest egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości.
- Dzielnicowi prowadzili działania, by mieszkańcy czuli się bezpiecznie Dzielnicowi koszalińskiej komendy na terenie miasta i powiatu przeprowadzili działania, które ukierunkowane były na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w ich rejonach służbowych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zatrzymali 3 osoby poszukiwane, które urywały się przed organami ścigania.
- Działania kontrolne policjantów z drogówki Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego koszalińskiej komendy przeprowadzili działania kontrolne ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Akcja przeprowadzona została na terenie Koszalina i z uwagi na duże natężenie ruchu w tych rejonach miasta będzie nadal prowadzona cyklicznie.
- Koszalińscy kryminalni zabezpieczyli ćwierć kilograma amfetaminy Policjanci z Wydziału Kryminalnego II koszalińskiego komisariatu zabezpieczyli ponad 240 gramów amfetaminy i zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który posiadał zakazane ustawą substancje. Już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem.
- Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do koszalińskiej Policji! - dni otwarte Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w każdą środę organizują dni otwarte dla osób, które wiążą przyszłość z Policją. W trakcie spotkania z funkcjonariuszami, każdy chętny dowie się jak wygląda dobór do służby i proces rekrutacji.
Kontrole autokarów przed wyjazdem na wycieczkę
W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży wyjeżdżających na wycieczki policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Koszalin będą prowadzili kontrole autobusów zajmujących się obsługą transportową. Podczas tego typu czynności szczególną uwagę zwrócą na stan trzeźwości kierowcy oraz posiadane przez niego uprawnienia i dokumentację. Policjanci w trakcie badań skupiają się także na stanie technicznym autokaru, a także sprawdzą obowiązkowe urządzenia, w które powinien być zaopatrzony pojazd.
Nietrzeźwy kierujący był poszukiwany, zatrzymał go policjant w czasie wolnym od służby
Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji sierż. szt. Dariusza Bartoszka z koszalińskiej komendy kolejny nietrzeźwy kierowca został wyeliminowany z ruchu drogowego. 49-latek, który jechał „zygzakiem” został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie. Po sprawdzeniu kierującego w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany. Teraz dodatkowo musi liczyć się z karą za jazdę w stanie nietrzeźwości zagrożoną do 3 lat pozbawienia wolności.
Wykorzystane ogromne siły i środki przyczyniły się do szczęśliwego odnalezienia zaginionego mężczyzny
Do koszalińskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu 63-letniego mężczyzny, którego życie może być zagrożone. W jednostce ogłoszono alarm. Wezwano wszystkich funkcjonariuszy, aby zapewnić maksymalnie największe siły i środki podczas akcji poszukiwawczej. W działania zaangażowali się strażacy ochotnicy z Mielenka, Będzina i Dobrzycy. Po kilku godzinach mężczyzna został odnaleziony. Jego życiu nic nie zagraża.
Nieletni amatorzy graffiti zatrzymani na gorącym uczynku przez koszalińskich policjantów
Dzielnicowi z Komisariatu Policji II w Koszalinie zatrzymali trzech amatorów graffiti. Nieletni w wieku od 14 do 15 lat malowanymi przez siebie bohomazami zniszczyli ekrany dźwiękochłonne w okolicach Ronda Solidarności. Szkody jakich dokonali nieletni oszacowane zostały na ponad tysiąc złotych. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będą musieli wytłumaczyć się przed Sądem.
Kierował mając aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, pod wpływem narkotyków i z metaamfetaminą w kieszeni
O ujawnianiu nietrzeźwych kierowców na ulicach słyszymy niemal codziennie, tymczasem policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali 44-latka, który prowadził volkswagena pod wpływem narkotyków, posiadając aktywny zakaz i metaamfetaminę przy sobie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.
Działania "Prędkość"
Dziś, 17 maja Policja prowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „PRĘDKOŚĆ”, których celem jest egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości.
Dzielnicowi prowadzili działania, by mieszkańcy czuli się bezpiecznie
Dzielnicowi koszalińskiej komendy na terenie miasta i powiatu przeprowadzili działania, które ukierunkowane były na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w ich rejonach służbowych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zatrzymali 3 osoby poszukiwane, które urywały się przed organami ścigania.
Działania kontrolne policjantów z drogówki
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego koszalińskiej komendy przeprowadzili działania kontrolne ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Akcja przeprowadzona została na terenie Koszalina i z uwagi na duże natężenie ruchu w tych rejonach miasta będzie nadal prowadzona cyklicznie.
Koszalińscy kryminalni zabezpieczyli ćwierć kilograma amfetaminy
Policjanci z Wydziału Kryminalnego II koszalińskiego komisariatu zabezpieczyli ponad 240 gramów amfetaminy i zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który posiadał zakazane ustawą substancje. Już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem.
Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do koszalińskiej Policji! - dni otwarte
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w każdą środę organizują dni otwarte dla osób, które wiążą przyszłość z Policją. W trakcie spotkania z funkcjonariuszami, każdy chętny dowie się jak wygląda dobór do służby i proces rekrutacji.