PP Sianów

PP Sianów

Dzielnicowi PP Sianów

Siedziba:

ul. Łużycka 29

76-004 Sianów

Kierownik Posterunku Policji w Sianowie

asp. szt. Paweł MOŻDŻEŃ

nr telefonu kontaktowego: 47 78 41 676

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach pilnych zadzwoń pod numer alarmowy 112

 

Rejon I

asp.szt. Bartłomiej BIELSKI

nr telefonu komórkowego: 571 323 684

e-mail: dzielnicowy.sianow1@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice: Armi Polskiej, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Dworcowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Łubuszan, Łużycka, Morska, Ogrodowa, Podgórna, Polna, Rzemieślnicza, Sienna, Słoneczna, Spokojna, Topolowa, Tylna.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi rad osiedli oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr I w Sianowie ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu spożywczego Dino przy ulicy Łubuszan 4A w Sianowie. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przeznaczone do użytku publicznego. Gromadzące się osoby to najczęściej mężczyźni w wieku 18-40 lat. Wykroczenia, których się dopuszczają występują najczęściej w porze wieczornej i nocnej (weekendy). Mieszkańcy określają te zachowania jako uciążliwe. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon II

asp.szt. Jacek ALEKSANDROWICZ

nr telefonu komórkowego: 571 323 687

e-mail: dzielnicowy.sianow2@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice: Chrobrego, Działkowa, Kopernika, Koszalińska, Kościelna, Leszczynowa, Lutyków, Mickiewicza, Parkowa, Piastów, Plac pod Lipami, Park Miejski, Słowackiego, Spółdzielcza, Strzelecka, Węgorzewska.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi rad osiedli oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr II w Sianowie ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w Parku Miejskim w Sianowie. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zaczepiają przechodniów, zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsce publiczne. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowo-nocnej niezależnie od pory roku. Mieszkańcy określają te zachowania, jako szczególnie uciążliwe. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu ograniczenia zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon III

p.o. sierż.szt. Marcin KACZANOWICZ

nr telefonu komórkowego: 571 323 685

e-mail: dzielnicowy.sianow3@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

miejscowości: Borowiec, Dąbrowa, Grabówko, Gracz, Karniszewice, Kłos, Krzykacz, Maszkowo, Mokre, Płonka, Przytok, Ratajki, Sieciemin, Siecieminek, Sierakowo Sławieńskie, Sierakówko, Sowieński Młyn, Sowno, Suszka, Szczeglino, Szczeglino Nowe, Trawica, Węgorzewo Koszalińskie, Wonieść.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi Rad Osiedla oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 3 w Węgorzewie Koszalińskim ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie sie osób spożywających alkohol w rejonie sklepu spożywczego przy nr 52 w Węgorzewie Koszalińskim. Osoby te, będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przeznaczone do użytku publicznego. Gromadzące się osoby, to najczęściej mężczyźni w wieku 18-40 lat. Wykroczenia, których sie dopuszczają występują najczęściej w porze wieczornej i nocnej (weekendy). Mieszkańcy określają te zachowania jako uciążliwe. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon IV

asp.szt. Tomasz BOJAROWICZ

nr telefonu komórkowego: 571 323 686

e-mail: dzielnicowy.sianow4@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

miejscowości: Bielkowo, Gorzebądz, Iwęcino, Kędzierzyn, Kiełzno, Kołzin, Łazy, Osieki, Rzepkowo, Skibienko, Skibno, Skwierzynka, Sucha Koszalińska, Wierciszewo.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami wsi oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 4 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest spożywanie alkoholu oraz zaśmiecanie w obrębie sklepu przy remizie strażackiej w miejscowości Iwęcino. Wykroczenia, które występują w tym rejonie najczęściej popełniane są o każdej porze dnia ale są intensywniejsze w godzinach porannych. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

 

 
Powrót na górę strony