PP Polanów

PP Polanów

Dzielnicowi PP Polanów

Siedziba:

ul. Dworcowa 11

76-010 Polanów

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112.

 

Obszar działania Posterunku Policji w Polanowie podzielony jest na 3 rejony służbowe.

 

Rejon I

asp. Patryk Szewczuk

nr telefonu komórkowego: 571 323 708

e-mail: dzielnicowy.polanow1@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Bożenice, Bukowo, Buszyno, Dadzewo, Domachowo, Jacinki, Kościernica, Krąg, Krytno, Powidz, Rochowo, Rzeczyca Mała, Rzeczyca Wielka, Sowinko, Świerczyna,  Warblewo, Wielin.

Cel działania priorytetowego na okres od 1sierpnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami, rozmów z mieszkańcami, właścicielami sklepów w podległym rejonie służbowym oraz pracownikami MGOPS w Polanowie ustalono, że głównym problemem w rejonie służbowym jest gromadzenie się osób w pobliżu sklepu spożywczego w miejscowości Domachowo tj: na schodach prowadzących do sklepu oraz przed klatką schodowa obok sklepu. Osoby tam przebywające w godzinach popołudniowo wieczornych, najczęściej znajdują się pod wpływem alkoholu, zakłócają porządek publiczny poprzez wszczynanie burd i awantur, spożywanie alkoholu, zaśmiecanie oraz głośne krzyki. W ostatnim czasie dochodziło tam również do naruszeń nietykalności cielesnej. Ponadto osoby dopuszczają się aktów wandalizmu polegających na uszkadzaniu ławek stojących przed budynkiem i malowaniu wulgarnych napisów na ścianach budynku oraz załatwianiu potrzeb fizjologicznych w rejonie przedmiotowego bloku. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od dnia tygodnia i pory roku. Rejon sklepu znajduje się na początku miejscowości Domachowo. W związku z powyższym podjęto decyzję kolejnym o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Rejon II

asp. Patryk Szewczuk

nr telefonu komórkowego: 571 323 708

e-mail: dzielnicowy.polanow2@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Cetuń, Chocimino, Chrustowo, Garbno, Gołogóra, Karsina, Kępiny, Nacław, Nowy Żelibórz, Rekowo, Rosocha, Racibórz Polanowski, Stary Żelibórz, Wietrzno, Żydowo.

Cel działania priorytetowego na okres od 1sierpnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami, rozmów z mieszkańcami, właścicielami sklepów w podległym rejonie służbowym oraz pracownikami MGOPS w Polanowie ustalono, że głównym problemem w rejonie służbowym jest gromadzenie się osób w pobliżu sklepu spożywczego w miejscowości Cetuń tj: na terenie przystanku autobusowego oraz w bramie naprzeciwko sklepu spożywczego Osoby tam przebywające w godzinach popołudniowo wieczornych, najczęściej znajdują się pod wpływem alkoholu, zakłócają porządek publiczny poprzez wszczynanie burd i awantur, spożywanie alkoholu, zaśmiecanie oraz głośne krzyki.. Ponadto dopuszczają się aktów wandalizmu polegających na uszkadzaniu ławek przystanku i malowaniu wulgarnych napisów na ścianach przystanku i budynku oraz załatwianiu potrzeb fizjologicznych w obrębie przystanku.. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od dnia tygodnia i pory roku. Rejon sklepu znajduje się w centrum miejscowości Cetuń. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon III

sierż. szt. Anna Bortnowska

nr telefonu komórkowego: 571 323 709

e-mail: dzielnicowy.polanow3@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

teren miasta Polanów.

Cel działania priorytetowego na okres od 1sierpnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku

W wyniku przeprowadzonych obserwacji oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że poważnym problemem a zarazem i zagrożeniem jest brak przejścia dla pieszych na ul. Wolności na wysokości parkingu przy „Chatce Puchatce” lub chodnika, którym mieszkańcy z parkingu mogliby bezpiecznie dojść do oddalonego przejścia dla pieszych. Mieszkańcy w czasie organizowanych festynów przy akwenie wodnym „Kacze” przemieszczają się po jezdni, co jest zagrożeniem dla pieszych jak i kierujących pojazdami.

 

 

 

Powrót na górę strony