Komisariat Policji w Mielnie

Komisariat Policji w Mielnie

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Mielnie

Siedziba:

Komisariat Policji w Mielnie

ul. 6-Marca 6

76-032 Mielno

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112.

Rejon I

 

mł. asp. Michał Czapla

nr pokoju w Komisariacie: 13

tel. 47 7841836

nr telefonu komórkowego: 571 323 689

e-mail: dzielnicowy. mielno1@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

Mielno- ulice: Asnyka, Azaliowa, Bałtycka, Bojowników, Boesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Bursztynowa, Chełmońskiego, Chmielna, Cicha, Diamnetowa, Esperanto, Gałczyńskiego, gdańska, Grażyny,Jantarowa, Jastruna, Jaśminowa, Kantora, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Lechitów, Leśna, 6 Marca, Marzanny, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Moniuszki, Morska, Nadbrzeżna, Niezapominajek, Norwida, Ogrodowa, Orkana, Orzeszkowej, Orła Białego, Parkowa, Piastów, Pionierów, Piękna, Przemysłowa, Pogodna, Pontonierów, Północna, Prądno, Przyjaciół Róży Wiatrów, Rybacka, Sanatoryjna, Saperów, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skargi, Sosnowa, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Szkolna, Słoneczna, Słowackiego, Suriana, Świerczewskiego, Szafirowa, Szmaragdowa, Teligi. W. Broniewskiego, Warszawska, Wojska Polskiego, Wydmowa, Zielona, Żeromskiego,

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2023 roku do 31 lipca 2023 roku

W wyniku przeprowadzonych obserwacji, rozmów z mieszkańcami oraz przedstawicielami samorządu ustalono , że na podległym rejonie służbowym w Mielnie przy ul. Lechitów 3, w rejonie sklepu DINO dochodzi do łamania przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Osoby dorosłe w tym bezdomni oraz młodzież, grupują się za budynkiem przy kontenerach z odpadami, gdzie spożywają alkohol czemu towarzyszyć mają zakłócenia ładu i porządku publicznego oraz czyny budzące zgorszenie wśród innych mieszkańców oraz turystów. Problem nasila się w okresie letnim.

Rejon II

asp. szt. Maciej Pacholski

nr pokoju w Komisariacie: 12

tel. 47 7841835

nr telefonu komórkowego: 571 323 676
 

e-mail: dzielnicowy. mielno2@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

Mielno - ulice: Wakacyjna, Krótka, Rekreacyjna, Pogodna, Okrężna, Spokojna, Polna, Klonowa, Kościelna, miejscowości: Mielenko, Niegoszcz, Chłopy, Sarbinowo, Gąski, Pękalin, Radzichowo, Komorniki, Paprotno.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2023 roku do 31 lipca 2023 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mielnie jak i licznych rozmów z mieszkańcami miejscowości Sarbinowo, ustalono, że głównym problemem występującym na terenie dzielnicy nr 2 w okresie ostatnich 2 miesięcy jest nieprzestrzeganie przepisów kodeksu drogowego tj; parkowanie pojazdów w Sarbinowie przy ul Nadmorskiej 21 przy restauracja ,,U Kapitana Dianthus'a”. Jest to proceder, który odbywa się w godzinach od 13.00 do 19.00. W okresie kiedy otwarte jest restauracja a osobami popełniającymi wykroczenia są prawdopodobnie pracownicy tej restauracji. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działań priorytetowych na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Powrót na górę strony