Komisariat Policji w Mielnie

Komisariat Policji w Mielnie

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Mielnie

Siedziba:

Komisariat Policji w Mielnie

ul. 6-Marca 6

76-032 Mielno

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112.

Rejon I

 

mł. asp. Michał Czapla

nr pokoju w Komisariacie: 13

tel. 47 7841836

nr telefonu komórkowego: 571 323 689

e-mail: dzielnicowy. mielno1@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

Mielno- ulice: Asnyka, Azaliowa, Bałtycka, Bojowników, Boesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Bursztynowa, Chełmońskiego, Chmielna, Cicha, Diamnetowa, Esperanto, Gałczyńskiego, gdańska, Grażyny,Jantarowa, Jastruna, Jaśminowa, Kantora, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Lechitów, Leśna, 6 Marca, Marzanny, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Moniuszki, Morska, Nadbrzeżna, Niezapominajek, Norwida, Ogrodowa, Orkana, Orzeszkowej, Orła Białego, Parkowa, Piastów, Pionierów, Piękna, Przemysłowa, Pogodna, Pontonierów, Północna, Prądno, Przyjaciół Róży Wiatrów, Rybacka, Sanatoryjna, Saperów, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skargi, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Szkolna, Słoneczna, Słowackiego, Suryjana, Świerczewskiego, Szafirowa, Szmaragdowa, Teligi. W. Broniewskiego, Warszawska, Wojska Polskiego, Wydmowa, Zielona, Żeromskiego, miejscowości:  Łazy, Barnowo

Cel działania priorytetowego na okres od 1sierpnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku

PW wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr I gm. Mielno ustalono, iż głównym problemem w rejonie jest grupowanie się osób i spożywanie alkoholu w miejscowości Mielno ul. Żeromskiego 2 – plac zabaw za sklepem osiedlowym „ Lewiatan „ . Wykroczenia których się dopuszczają osoby występują w godzinach porannych jak i popołudniowych niezależnie od pory roku. Teren w którym występuje zagrożenie jest ogólnodostępny. Znajdują się tam ławki, gdzie osoby spotykają się i popełniają wykroczenia. Stwarza to możliwość wystąpienia niewłaściwego zachowania, używania słów wulgarnych, zanieczyszczanie miejsca publicznego. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Rejon II

asp. szt. Maciej Pacholski

nr pokoju w Komisariacie: 12

tel. 47 7841835

nr telefonu komórkowego: 571 323 676
 

e-mail: dzielnicowy. mielno2@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

Mielno - ulice: Wakacyjna, Krótka, Rekreacyjna, Pogodna, Okrężna, Spokojna, Polna, Klonowa, miejscowości: Mielenko, Niegoszcz, Chłopy, Sarbinowo, Gąski, Pękalin, Radzichowo, Komorniki, Paprotno.

Cel działania priorytetowego na okres od 1sierpnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mielnie jak i licznych rozmów z mieszkańcami miejscowości Sarbinowo, ustalono, że głównym problemem występującym na terenie dzielnicy nr 2 jest nieprzestrzeganie przepisów Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości, tj; gromadzenie się osób (głównie bezdomnych) spożywających alkohol w rejonie sklepu ,,Dino” znajdującego się w Sarbinowie przy ul Nadmorska 3F w godzinach 8.00 do 17.00. Osoby te będąc pod wpływem alkohol zakłócają spokój i porządek publiczny, zaśmiecają teren znajdujący się w obrębie tego sklepu. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działań priorytetowych na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Powrót na górę strony