Komisariat Policji w Mielnie

Komisariat Policji w Mielnie

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Mielnie

Siedziba:

Komisariat Policji w Mielnie

ul. 6-Marca 6

76-032 Mielno

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112.

Rejon I

 

mł. asp. Michał CZAPLA

nr pokoju w Komisariacie: 13

tel. 47 7841836

nr telefonu komórkowego: 571 323 689

e-mail: dzielnicowy. mielno1@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

Mielno- ulice: Asnyka, Azaliowa, Bałtycka, Bojowników, Boesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Bursztynowa, Chełmońskiego, Chmielna, Cicha, Diamnetowa, Esperanto, Gałczyńskiego, gdańska, Grażyny,Jantarowa, Jastruna, Jaśminowa, Kantora, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Lechitów, Leśna, 6 Marca, Marzanny, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Moniuszki, Morska, Nadbrzeżna, Niezapominajek, Norwida, Ogrodowa, Orkana, Orzeszkowej, Orła Białego, Parkowa, Piastów, Pionierów, Piękna, Przemysłowa, Pogodna, Pontonierów, Północna, Prądno, Przyjaciół Róży Wiatrów, Rybacka, Sanatoryjna, Saperów, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skargi, Sosnowa, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Szkolna, Słoneczna, Słowackiego, Suriana, Świerczewskiego, Szafirowa, Szmaragdowa, Teligi. W. Broniewskiego, Warszawska, Wojska Polskiego, Wydmowa, Zielona, Żeromskiego,

 

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2023 roku do 31 stycznia 2024 roku

W wyniku przeprowadzonych obserwacji, oraz po analizie zgłoszeń nanoszonych na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa ustalono, że na podległym rejonie służbowym na ulicy Piastów, Wojska Polskiego i Parkowej występuje problem zwiazany z nieprawidłowym parkowaniem pojazdów oraz niestosowaniem sie kierujących do znaku B-1 i B-36. Zjawisko to jest uciążliwe dla mieszkańców, którym niewłaściwie zaparkowane pojazdy niejednokrotnie utrudniają wjazd i wyjazd z posesji.

 

Rejon II

asp. szt. Maciej PACHOLSKI

nr pokoju w Komisariacie: 12

tel. 47 7841835

nr telefonu komórkowego: 571 323 676
 

e-mail: dzielnicowy. mielno2@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

Mielno - ulice: Wakacyjna, Krótka, Rekreacyjna, Pogodna, Okrężna, Spokojna, Polna, Klonowa, Kościelna, miejscowości: Mielenko, Niegoszcz, Chłopy, Sarbinowo, Gąski, Pękalin, Radzichowo, Komorniki, Paprotno.

 

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2023 roku do 31 stycznia 2024 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mielnie jak i licznych rozmów z mieszkańcami miejscowości Sarbinowo, ustalono, że głównym problemem występującym na terenie dzielnicy nr 2 spożywanie alkoholu w rejonie sklepu "PoloMarket" znajdującego sie w Sarbinowie przy ul. Powiatowej 4. Wykroczenia popełniane są głównie przez osoby bezdomne w godzinach 8-17. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakócają spokój i porzadek publiczny, zaśmiecaja teren znajdujący sie w obrębie tego sklepu. W zwiazku z powyższym podjeto decyzję o przeprowadzeniu działeń priorytetowych na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Powrót na górę strony