PP Bobolice

PP Bobolice

Dzielnicowi PP Bobolice

Siedziba:

ul. Koszalińska 8A

76-020 Bobolice

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112.

 

Obszar działania Posterunku Policji w Bolicach podzielony jest na 3 rejony służbowe, a granicą  rejonów są granice miasta Bobolice oraz droga relacji Koszalin – Bobolice – Bydgoszcz, przedzielająca teren gminy na 2 równe części.

Rejon I

mł. asp. Alicja Frąckowiak

nr telefonu komórkowego: 571 323 706

e-mail: dzielnicowy.bobolice1@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

teren miasta Bobolice.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2023 roku do 31 lipca 2023 roku

W wyniku rozpoznania terenowego rejonu służbowego jako plan priorytetowy uznałam przebudowanie drogi znajdującej się w Bobolicach przy ul. Spacerowej biegnącej w kierunku miejscowości Chociwle. Droga ta jest często użytkowana przez niechronionych uczestników ruchu drogowego tj. pieszych i rowerzystów, co stanowi dla nich realne zagrożenie. Są w niej liczne dziury, wyboje powstałe w skutek przejazdu np. sprzętu rolniczego do przyległych gospodarstw. Ponadto brak jest tam chodnika. Miejsce to jest użytkowane całorocznie, głównie w celach rekreacyjnych m.in. przez osoby uprawiające sport: nordic walking, biegi czy też do rodzinnych spacerów. Mieszkańcy zgłaszali również, że chcieliby, aby powstała w tym miejscu strefa rekreacyjna w postaci siłowni zewnętrznej, placu zabaw, na której mogliby spędzić czas wspólnie z dziećmi.

 

Rejon II

mł. asp. Alicja Frąckowiak

nr telefonu komórkowego: 571 323 706

e-mail: dzielnicowy.bobolice2@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Błotko, Bolechowice, Bożniewice, Chlebowo, Chmielno, Dargiń, Darginek, Dobrociechy, Dworzysko, Dziupla, Glinka, Głodowa, Janowiec, Jatynia, Jatynka, Kije, Krępa, Lubino, Łozice, Łozice Cegielnia, Nowe Łozice, Nowosiółki, Opatówek, Ostrówek, Piaszczyste, Pniewki, Porost, Przydargiń, Przydargiń Kolonia, Różany, Spokojne, Stare Łozice,  Świelino, Ujazd, Wojęcino, Zieleniewo, Zaręby.  

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2023 roku do 31 lipca 2023 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że jednym z problemów wpływających na bezpieczeństwo mieszkańców jest brak chodnika w miejscowości Porost. Jest to dla pieszych duże utrudnienie, w szczególności w okresie wakacyjnym ze względu na wzmożony ruch pojazdów mechanicznych do znajdującego się w pobliżu miejscowości Porost jeziora Chlewo.

Rejon III

asp. szt. Krzysztof Kot

nr telefonu komórkowego: 571 323 705

e-mail: dzielnicowy.bobolice3@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Boboliczki, Buszynko, Cybulino, Chociwle, Darżewo, Drzewiany, Golęszany, Gozd, Górawino, Grotniki, Jadwiżyn, Kępsko, Kłanino, Kurki, Kurowo, Kurówko, Kępiste, Lubowo, Pomorzany, Przydargiń, Radwanki, Retnica, Różewko, Rylewo, Sarnowo, Stare Borne, Trzebień, Ubiedrze, Więcemierz, Wilczogóra, Zarzewie.  

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2023 roku do 31 lipca 2023 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że jednym z problemów wpływających na bezpieczeństwo mieszkańców jest zły stan nawierzchni drogi w miejscowości Kłanino nr działki 244/1 (obręb Kłanino), która jest drogą prowadzącą do bloków mieszkalnych, a także obiektu sportowego- boiska użytkowanego przez dzieci i młodzież. Są na niej liczne uszkodzenia- wyrwy, garby, wyboje. Stwarza to realne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, a także grozi uszkodzeniem samochodów.

 

 

Powrót na górę strony