PP Bobolice

PP Bobolice

Dzielnicowi PP Bobolice

Siedziba:

ul. Koszalińska 8A

76-020 Bobolice

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112.

 

Obszar działania Posterunku Policji w Bolicach podzielony jest na 3 rejony służbowe, a granicą  rejonów są granice miasta Bobolice oraz droga relacji Koszalin – Bobolice – Bydgoszcz, przedzielająca teren gminy na 2 równe części.

Rejon I

mł. asp. Alicja Frąckowiak

nr telefonu komórkowego: 571 323 706

e-mail: dzielnicowy.bobolice1@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

teren miasta Bobolice.

Cel działania priorytetowego na okres od 1sierpnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców osiedla przy ul. Jedności Narodowej 11 oraz 12 w Bobolicach, którzy poruszają się pieszo przy bloku oraz posesji pod w/w adresem podjęto decyzję o planie działania priorytetowego w zakresie budowy chodnika wzdłuż bloku oraz przyległej posesji. Aktualnie piesi poruszają się po drodze, po której jeżdżą samochody. Osiedle zamieszkuje wiele matek z dziećmi oraz duża ilość osób starszych, piesi nie mają innej możliwości dotarcia do domu lub spacerowania niż po uczęszczanej przez dużą ilość pojazdów drodze.

 

Rejon II

mł. asp. Alicja Frąckowiak

nr telefonu komórkowego: 571 323 706

e-mail: dzielnicowy.bobolice2@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Błotko, Bolechowice, Bożniewice, Chlebowo, Chmielno, Dargiń, Darginek, Dobrociechy, Dworzysko, Dziupla, Glinka, Głodowa, Janowiec, Jatynia, Jatynka, Kije, Krępa, Lubino, Łozice, Łozice Cegielnia, Nowe Łozice, Nowosiółki, Opatówek, Ostrówek, Piaszczyste, Pniewki, Porost, Przydargiń, Przydargiń Kolonia, Różany, Spokojne, Stare Łozice,  Świelino, Ujazd, Wojęcino, Zieleniewo, Zaręby.  

Cel działania priorytetowego na okres od 1sierpnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że jednym z głównych problemów jest zły stan nawierzchni drogi gminnej prowadzącej z Bożniewic do Wojęcina. Droga ta ma długość około 3 kilometrów, początkowa jej część jest wykonana z płyt betonowych z których wystają metalowe elementy oraz są w złym stanie technicznym. Kolejny odcinek tej drogi jest piaszczysty i posiada liczne dziury. O stanie drogi poinformowali mieszkańcy wsi Wojęcino, którzy aby dojechać do swojego miejsca zamieszkania muszą niejednokrotnie korzystać z drogi prowadzącej przez prywatne pole.

Rejon III

asp. szt. Krzysztof Kot

nr telefonu komórkowego: 571 323 705

e-mail: dzielnicowy.bobolice3@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Boboliczki, Buszynko, Cybulino, Chociwle, Darżewo, Drzewiany, Golęszany, Gozd, Górawino, Grotniki, Jadwiżyn, Kępsko, Kłanino, Kurki, Kurowo, Kurówko, Kępiste, Lubowo, Pomorzany, Przydargiń, Radwanki, Retnica, Różewko, Rylewo, Sarnowo, Stare Borne, Trzebień, Ubiedrze, Więcemierz, Wilczogóra, Zarzewie.  

Cel działania priorytetowego na okres od 1sierpnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku

W wyniku rozpoznania terenowego rejonu służbowego podjęto decyzję o planie działania priorytetowego w zakresie poprawieniu stanu nawierzchni drogi dojazdowej do miejscowości Trzebień od drogi powiatowej nr 0428Z. Jest to droga gminna na odcinku około 2 km wykonana z płyt betonowych , które z biegiem lat oraz przez częste użytkowanie kruszą się powstają w nich dziury i wyrwy . O powyższym stanie drogi były zgłoszenia od mieszkańców miejscowości Trzebień . Stan drogi uniemożliwia prawidłowy przejazd pojazdów oraz stwarza realne zagrożenie w ruchu drogowym .

 

 

Powrót na górę strony