Dzielnicowy-Świeszyno

Dzielnicowy-Świeszyno

Zespół Dzielnicowych w Świeszynie

Siedziba:

76-024 Świeszyno 15

nr telefonu kontaktowego: 47 78 41 207, 94 316 12 97

nr pokoju w Komisariacie Policji II w Koszalinie: 160

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112.

 

Świeszyno, gmina położona na południe od Koszalina, graniczy z Koszalinem i gminami: Manowo, Biesiekierz, Tychowo, Białogard. Ze względu na duże kompleksy leśne, bogate w zwierzynę łowną i runo leśne, gmina ma charakter rolniczo - turystyczny. Turystów przyciągają trzy ciekawie położone jeziora: Hajka, Czarne i Niedalino oraz malowniczo wijąca się rzeka Radew - szlak wędrownych ryb łososiowatych.

 

Rejon I

asp. Rafał Olesiński

nr pokoju w Komisariacie Policji II w Koszalinie:160

nr telefonu komórkowego:571 323 699

e-mail: dzielnicowy.swieszyno1@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

Bagno, Biała, Brzeźniki, Chłopska Kępa, Kępa Świeszyńska, Krokowo, Olszak, Świeszyno, Włoki, Bardzlino, Czacz, Czaple, Golica, Kurozwęcz, Niedalino, Sieranie, Strzekęcino, Węgorki, Zegrzyn, Zegrze Pomorskie

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2023 roku do 31 lipca 2023 roku

Mieszkańcy Niekłonic z rejonu numerów 2 – 57 i numerów przyległych, wielokrotnie zgłaszali drogą telefoniczną oraz w trakcie rozmów o problemach z pojazdami poruszającymi się
z nadmierną prędkością po głównej drodze w kierunku Nowych Bielic pomimo znaku ograniczającego prędkość, co stanowi realne zagrożenie dla osób pieszych, bawiących się dzieci, zwierząt, a także dla innych kierujących, wyjeżdżających z dróg podporządkowanych.

 

Rejon II

asp. Rafał Olesiński

nr pokoju w Komisariacie Policji II w Koszalinie:160

nr telefonu komórkowego:571 323 699

e-mail: dzielnicowy.swieszyno2@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

Niekłonice, Konikowo, Czersk Koszaliński, Chałupy, Mierzym, Kłokęcin, Giezkowo, Jarzyce, Dunowo,

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2023 roku do 31 lipca 2023 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi Rady Gminy Świeszyno, spotkań z Sołtysami oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 2 Gminy Świeszyno Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji II w Koszalinie ustalono, że jednym z głównych problemów w rejonie jest brak chodnika i zatoki autobusowej przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Giezkowo. Brak chodnika przy często używanej świetlicy wiejskiej stanowi zagrożenie zwłaszcza dla najmłodszych mieszkańców wsi. W związku z czym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zagrożenia.

 

Kierownik Rewiru:

asp. szt. Karol GREMBOWSKI

nr pokoju w Komisariacie: 115
nr telefonu kontaktowego: 47 7841495

nr telefonu komórkowego; 667 094 256

 

 
Powrót na górę strony