Dzielnicowi-Biesiekierz

Dzielnicowi-Biesiekierz

Zespół Dzielnicowych w Biesiekierzu

Siedziba:

Biesiekierz 103

76-039 Biesiekierz

telefon kontaktowy: 47 78 41 216

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach pilnych zadzwoń pod numer alarmowy 112.

Gmina Biesiekierz znajduje się we wschodniej części Niziny Białogardzkiej - w dorzeczu rzeki Radew i Czerwonej, która ma swoje źródło w pobliżu Parnowa i płynie zakolami do morza. Usytuowana jest na odcinku 16 km wzdłuż drogi łączącej Berlin z Gdańskiem i Królewcem. Od wschodu gmina graniczy z Koszalinem. Dzięki temu dwie miejscowości (Stare i Nowe Bielice) pełónią rolę predmieścia dużego miasta. Obszar gminy podzielony jest na 10 sołectw, które obejmują 19 miejscowości.

 

Rejon I

asp. Sebastian PANTANOWSKI

nr pokoju w Komisariacie Policji II w Koszalinie: 146

nr telefonu komórkowego: 571 323 703

e-mail: dzielnicowy.biesiekierz1@sc.policja.gov.pl

 

 

Rejon służbowy:

Parnówko, Biesiekierz, Kraśnik Koszaliński, Nosowo, Parnowo, Parsowo, Rutkowo, Świemino, Warmino

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W wyniku przeprowadzonych rozmów z Adamem Borzęckim Sołtysem miejscowości Parnowo oraz mieszkańcami ustalono, że problemem występującym na terenie rejonu służbowego na 1 gm. biesiekierz jest zły stn dróg wewnętrznych między innymi prowadząca do Ginnego Przedszkola oraz Kościoła. Z tego odcinak drogi korzyst wiele osób w tym dzieci. Przebudowa drogi, która przebiega pomiędzy zabudowaniami, zdecydowanie ułatwi również dojazd służbom ratunkowym. planowana jest również rozbudowa Gminnego Przedszkola w Parnowie co spowoduje nasilenie się pojazdów i pieszych.

 

Rejon II

asp. Sebastian PANTANOWSKI

nr pokoju w Komisariacie Policji II w Koszalinie: 146

nr telefonu komórkowego: 571 323 703

e-mail: dzielnicowy.biesiekierz1@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

Stare Bielice, Nowe Bielice, Laski Koszalińskie, Cieszyn, Gniazdowo, Tatów, Witolubie, Starki, Kotłowo, Świemino

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W wyniku przeprowadonych rozmów z Józefem Ryfun Sołtysem miejscowości Świemino oraz mieszkańcami ustalono, że problemem występującym na terenie rejonusłużbowego nr 2 gm. Biesiekierz jest zły stan drogi pomiedzy miejscowościami Świemino do Piejscowości Parsowo na odcinku 2 kilometrów., bez konieczności korzystania z ruchliwej drogi wojewódzkiej nr 112. Z tego odcinka drogi korzysta wiele osób w tym dzieci. Przebudowa drogi, która przebiega przez tereny leśne i rolne zdecydowanie ułatwi również dojazd służbom ratunkowym oraz leśnym.

 

Kierownik Rewiru:

podkom. Karol GREMBOWSKI

nr pokoju w Komisariacie Policji II w Koszalinie:115

nr telefonu kontaktowego: 667 094 256

 

Powrót na górę strony