Komisariat II

Komisariat II

Dzielnicowi KP II

Siedziba:

Komisariat Policji II

ul. Krakusa i Wandy 11

75-078 Koszalin

Kierownik Rewiru:

podkom. Karol GREMBOWSKI

nr pokoju w Komisariacie: 115

nr telefonu kontaktowego: 47 78 41 495

nr telefonu komórkowego; 667 094 256

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach pilnych zadzwoń pod numer alarmowy 112

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzielnica nr 10

sierż. szt. Karol BISKOT

nr pokoju w Komisariacie:140

nr telefonu kontaktowego:47 78 41 129

nr telefonu komórkowego:571 323 707

e-mail:dzielnicowy.koszalin10@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice: Austriacka, Batalionów Chłopskich (od wiaduktu w kierunku Jamna), Belgijska, Brytyjska, Cypryjska, Dądka, Dmowskiego, Duńska, Fińska, Francuska, Gierczak 2-12, Grecka, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Kostrzewy, Kwiatkowskiego, Kutrzeby (NP), Limanowskiego, Maltańska, Emilii Platter, Portugalska, Robotnicza, Sikorskiego, Starzyńskiego, Sucharskiego, Warskiego, Władysława IV-go 33-147, Włoska, Na Skarpie

obiekty: POD Camping, POD Jamno.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W zwiazku z sygnłami napływajacymi do dzielnicowego rejonu służbowego nr 10, drogą telefoniczną i ustną, a także na podstawie konsultacji ze Strażą Miejską, Radą Osiedla "Na Skarpie" oraz na podstawie własnych spostrzeżeń ustalono, że w chwili obecnej najistotniejszym zagrożeniem, które jest nadmiernie uciążliwe dla lokalnej społeczności jest problem z osobami, które grupują się oraz spożywaja alkohol na terenie boiska sportowego znajdującego się przy ulicy Sikorskiego. W opisywanym miejscu gromadzą sie osoby, które notorycznie spożywaja alkohol, zaśmiecają przedmiotowe miejsce głównie w godzinach popołudniowych i wieczornych. W opisywanym miejscu zarejestrowano zdarzenia w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jak również w rejestrze interwencji Straży Miejskiej oraz w SWD, dotyczące wspomnianego problemu. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzielnica nr 11

st. sierż. Cezary JAGIELSKI

nr pokoju w Komisariacie:138

nr telefonu kontaktowego:47 78 41 473

nr telefonu komórkowego:571 323 698

e-mail:dzielnicowy.koszalin11@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice; Bałtycka, Batalionów Chłopskich (od wiaduktu do ulicy Młyńskiej), Budowniczych, Herberta, Gierczak 1-47, Plac Kilkińskiego, Kilińszczaków, Kościuszkowców, Kutrzeby 2-10, Młyńska 41-83 i 86-78, Monte Cassino 1-9 i 18-24, Odrodzenia, Pionierów, Podgórna, Projektantów, Strumykowa, Władysława IV-go 21-31.

obiekty: Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 21, Areszt Śledczy

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W związku z sygnałami napływajacymi do dzielnicowego rejonu słuzbowego nr 11, drogą telefoniczną i ustną, a także na podstawie konsultacji ze Strażą Miejską, Radą Osiedla "Tysiąclecie" oraz na podstawie własnych spostrzeżeń ustalono, że w chwili obecnej najistotniejszym zagrożeniem, które jest nadmiernie uciążliwe dla lokalnej społeczności jest problem z osobami, które grupują się oraz spożywaja alkohol w obrębie sklepu "Stokrotka" na terenie targowiska usytuowanego przy ulicy Władysława IV-go a Bałtycką. W opisywanym miejscu gromadzą sie osoby, które notorycznie spożywaja alkohol, zaśmiecają przedmiotowe miejsce głównie w godzinach popołudniowych i wieczornych. W opisywanym miejscu zarejestrowano zdarzenia w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jak również w rejestrze interwencji Straży Miejskiej oraz w SWD, dotyczące wspomnianego problemu. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenieW zwiazku z sygnłami napływajacymi do dzielnicowego rejonu służbowego nr 10, drogą telefoniczną i ustną, a także na podstawie konsultacji ze Strażą Miejską, Radą Osiedla "Na Skarpie" oraz na podstawie własnych spostrzeżeń ustalono, że w chwili obecnej najistotniejszym zagrożeniem, które jest nadmiernie uciążliwe dla lokalnej społeczności jest problem z osobami, które grupują się oraz spożywaja alkohol na terenie boiska sportowego znajdującego się przy ulicy Sikorskiego. W opisywanym miejscu gromadzą sie osoby, które notorycznie spożywaja alkohol, zaśmiecają przedmiotowe miejsce głównie w godzinach popołudniowych i wieczornych. W opisywanym miejscu zarejestrowano zdarzenia w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jak również w rejestrze interwencji Straży Miejskiej oraz w SWD, dotyczące wspomnianego problemu. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie..

                                                                                                       -------------------------------------------------------------------------

Dzielnica nr 12

sierż.szt. Tomasz BRULIŃSKI

nr pokoju w Komisariacie:142

nr telefonu kontaktowego:47 78 41 589

nr telefonu komórkowego:571 323 693

e-mail:dzielnicowy.koszalin12@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice: Bosmańska, Bursztynowa, Dokerów, Energetyków, Frańciszkańska, (od torów do końca), Jachtowa, Jantarowa, Kapitańska, Kinga, Kosynierów, Krańcowa, Kutrowa, Marynarzy, Morska 4-108, Nerudy, Picassa, Rybacka, Sienkiewicza, Spokojna, Stoczniowców, Szkutnicza, Szyprów, Teligi, Wydmowa, Żeglarska

obiekty: Szkoła Podstawowa nr 5, Zespół Szkół nr 8.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W zwiazku z sygnałami napływajacymi do dzielnicowego rejonu służbowego nr 12 drogą telefoniczną i ustną, a także na podstawie konsultacji ze Strażą Miejską, Radą Osiedla "Morskie" oraz na podstawie własnych spostrzeżeń ustalono, że w chwili obecnej najistotniejszym zagrożeniem, które jest nadmiernie uciążliwe dla lokalnej społeczności to problem z osobami, które grupują sie oraz spożywają alkohol na terenie placu zabaw zlokalizowanego pomiędzy bydynkami mieszkalnymi przy ulicy Sienkiewicza 2-14, Rybackiej 5-19 oraz Morskiej 62-72. W opisywanym miejscu osoby gromadzą sie i notorycznie spożywają alkohol, głównie w godzinach popołudniowych i wieczornych. W opisywanym miejscu zarejestrowano zdarzenia w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jak również w rejestrze interwencji Straży Miejskiej oraz SWD, dotyczące wspomnianego problemu. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzielnica nr 13

sierż.szt. Olga GRIGORIAN

nr pokoju w Komisariacie:135

nr telefonu kontaktowego:47 78 41 127

nr telefonu komórkowego:571 323 704

e-mail:dzielnicowy.koszalin13@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice: Bohaterów Warszawy 2-28 i 13-31, BOWiD, Brzozowa, Cegielskiego, Lniana, Łukasiewicza, Mieszka I-go 1-43 i 16-30, Miła, Morska 7-111, Mytnika, Karna, Grabskiego, Olchowa, Okienna, Przemysłowa, Różana, Syrenki, Szarych Szeregów, Szczecińska 10-88, Zacisze, Strefowa, Żwirki i Wigury, Pistacjowa, Melonowa, Gruszkowa, Arbuzowa, Buczynowa, Urocza, Mirabelkowa, Arachidowa, Dyniowa, Cytrynowa, Morwowa, Graniczna, Polnych Traw, Nektarynkowa

obiekty: Areszt Śledczy

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W związku z sygnałami napływajacymi do dzielnicowego rejonu słuzbowego nr 13, drogą telefoniczną w trakcie spotkań ze społecznością i mieszkańcami osiedla "Nowobramskie", a także na podstawie konsultacji ze Strażą Miejską oraz na podtawie własnych spostrzeżeń ustalono, że w chwili obecnej najistotniejszym problemem, który dotyka lokalną społeczność, składajacą się głównie z osób w podeszłym wieku, jest grupowanie sie osób oraz spożywanie alkoholu w obrębie sklepu "Groszek", który znajduje się przy ulicy Morskiej 65. W opisywanym miejscu gromadzą sie osoby, które notorycznie spożywaja alkohol oraz zaśmiecają w/w obszar, pozostawiając po sobie puszki i bytelki. Osoby popełniające wykroczenia porządkowe gromadzą się zazwyczaj w godzinach popołudniowych i wieczornych (szczególnie w sezonie wiosenno-letnim). Ponadto zachowują sie w sposób głośny i wulgarny, niejednokrotnie wymuszając pieniądze od klientów sklepu. W opisywanym miejscu zarejestrowano zdarzenia w Krajowej mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jak również w rejestrze interwencji Straży Miejskiej oraz SWD, które dotyczyły wspomnianego problemu. Osobami zgłaszajacymi ten problem są głównie mikeszkańcy oraz pracownicy sklepu, którzy dbają o porządek i bezpieczeństwo w tej części miasta. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Dzielnica nr 14

asp. Tomasz SPICA

nr pokoju w Komisariacie:136

nr telefonu kontaktowego:47 78 41 233

nr telefonu komórkowego:571 323 700

e-mail:dzielnicowy.koszalin14@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice: Armii Krajowej (P), Bahaterów Warszawy 1-11, Jasna, Kolejowa, Krakusa i Wandy (NP), Lechicka 2-70 i 1-51, Łużycka, Mieszka I-go 2-10, Powstańców Wielkopolskich, Radogoszczańska, Ratajczaka, Szczecińska 2-4 i 3-97, Lutyków, Obotrytów, Poprzeczna, Piotra Skargi, Wołyńska, Złota, Śnieżna, Babiego Lata, Zimowa, Klimatyczna, Barwna, Pastelowa, Promienna, Jesienna, Zielony Pagórek, Lubczykowa, Ekonomiczna, Innowacyjna, Inwestorska

obiekty: Szkoła Podstawowa nr 9.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W związku z sygnałami napływającymi do dzielnicowego rejonu służbowego nr 14 drogą telefoniczną, a także w trakcie spotkań z mieszkańcami, podjęto decyzję o zajęciu się kwestią chodnika w rejonie placu zabaw "Trzech Misiów" przy ulicy Poprzecznej 22-32 a ulicą Lechicką 29-31. jest to odcinek chodnika, łączący wskazane bloki, w którym nawierzchnia w znacznym stopniu jest popękana oraz znajdują się w niej koleiny. Uszkodzenia znajdujące się w nim stanowią zagrożenie dla pieszych i mieszkańcó w/w bloków, wskazane uszkodzenia utrudniają poruszanie się osób starszych, rodziców z wózkami oraz osób niepełnosrawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.Nie odnotowano na tym odcinku zgłoszeń w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa ani w SWD. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzielnica nr 15

mł. asp. Małgorzata KRĘCISZ

nr pokoju w Komisariacie: 155

nr telefonu kontaktowego:47 78 41 133

nr telefonu komórkowego:571 323 691

e-mail:dzielnicowy.koszalin15@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice: Armi Kajowej (P), Asnyka, Bogusława II-go, Dąbrowskiego, Dąbrówki, Dworcowa, Grodzka, Grunwaldzka, Jana z Kolna, Kazimierza Wielkiego, Księżnej Anastazji, Marii Ludwiki, Mickiewicza, Młyńska (do mostu), Niepodległości, Okrzei, Papiernicza, Podgrodzie, Rynek Staromiejski, Rzemieślnicza, Spółdzielcza, Zawiszy Czarnego, Zwycięstwa 3-97 (NP)

obiekty: Szkoła Podstawowa nr 13

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lipca 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi Rady Osiedla "Nowobramskie" oraz napływającymi informacjami do dzielnicowego rejonu słuzbowego nr 15 drogą telefoniczną jak i również w trakcie spotkań z mieszkańcami ustalono, że głównym zagrożeniem w rejonie słuzbowym jest problem z osobami spożywającymi alkohol przy ulicy Spółdzielczej 5 w pobliżu sklepu Żabka. Osoby popełniające wykroczenia porządkowe gromadzą się głównie w godzinach popołudniowych i wieczornych. W opisywanym miejscu zarejestrowano zdarzenia dotyczące wspomnianego problemu w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, rejestrze interwencji Straży Miejskiej oraz w Policyjnych Systemach Informatycznych. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzielnica nr 16

sierż. szt. Wojciech STASZAK

nr pokoju w Komisariacie:135

nr telefonu kontaktowego:47 78 41 729

nr telefonu komórkowego:571 323 692

e-mail: dzielnicowy.koszalin16@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice: 1-go Maja (P), Barlickiego, Chrobrego, Domina, Drzymały, Dzieci Wrzesińskich, Harcerska, Kaszubska, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3-go Maja, Krzywoustego, Krakusa i Wandy (P), Laskonogiego, Mariańska, Połtawska, Szeroka, Wróblewskiego, Wyszyńskiego, Zakole, Zwycięstwa 8-80

obiekty: Liceum Ogólnokształcące nr1.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W związku z sygnałami napływajacymi do dzielnicowego rejonu służbowego nr 16, drogą telefoniczną, a także w trakcie spotkań z mieszkańcami Osiedla "Śródmieście" podjeto decyzje o zajeciu sie kwestią osób zakłócających porządek publiczny oraz spożywających alkohol w miejscu publicznym, tj. plac zabaw znajdujący się pomiędzy ulicą Barlickiego a ulicą Wróblewskiego 7 (za budynkiem). Osoby popełniające wykroczenia porządkowe gromadzą się głównie w porze popołudniowej w godzinach 15-22, spożywaja alkohol, głośno zachowuja się używajac przy tym wulgarnego słownictwa i niejednokrotnie ubliżają przechodniom. Osoby te, po spożyciu alkoholu wyrzucają puszki lub butelki na polbliski plac zabaw oraz okolicznych budynków mieszkalnych i użytkowych oraz oddają mocz w miejscach publicznych lub zasypiają w miejscach ogólnodostępnych w stanie nietrzeźwości, czym powodują zagrożenie. Osobami zgłaszajacymi ten problem są głównie okoliczni mieszkańcy. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzielnica nr 17

st. asp. Seweryn KOWALSKI

nr pokoju w Komisariacie: 136

nr telefonu kontaktowego:47 78 41 107

nr telefonu komórkowego: 571 323 677

e-mail:dzielnicowy.koszalin17@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice: Bławatków, bartków, Chabrów, Działkowa, Fiołków, Goździków, Gryczana, Irysów, Jaskółek, Jaskrów, Kaczeńców, Konwalii, Korzenna, Krokusów, Lawendy, Lechicka 41-73, Lubuszan, Łubinów, Magnolii, Maków, Malw, Manowska 2-4, Nagietków, Nasturcji, Na Wilkowo, Owsiana, Paproci, Podmiejska, Polna, Połczyńska (od torów w kierunku Świeszyna), Pszeniczna, Róż, Rumiankowa, Sarzyńska, Seminaryjna, Skowronków, Słoneczników, Słowiańska, Słowików, Stokrotek, Szafirków, Szafranowa, Wenedów, Wrzosów, Zbożowa, Złotych Kłosów, Żytnia, Tychowska, Rzepakowa, Astrów, Podgrzybków, Szałwiowa, Kurek, Forsycji, Cyklamenów, Frezji, Drzewna, Firletki, Miętowa, Kaszmirowa, Arniki, Tymiankowa, Koperkowa, Rozmarynowa, Jemiołuszek, Werbenv, Agrestowa, Boczniaków, Borowików, Familijna, Grzybowa, Kościelna, Kretomińska, Lipowa, Maślaków, Ogrodników, Pieczarek, Porzeczkowa, Rolna, Rydzów, Trufli, Winogronowa, Zielonek.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W związku z sygnałami napływającymi do dzielnicowego rejonu służbowego nr 17, drogą telefoniczną oraz ustną, a także na podstawie konsultacji ze Strażą Miejską i Radą Osiedla "Lechitów" oraz własnch spostrzeżeń ustalono, że największym zagrożeniem, który jest nadmiernie uciążliwy dla miejscowej społweczności jest problem ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym w okolicy sklepu Biedronka, który mieści się przy ulicy Poprzecznej 1. Osoby popełniające wykroczenie porządkowe gromadzą się głównie w godzinach popołudniowych i wieczornych. Wymuszają pieniadze od klientów sklepu, a przy tym niejednokrotnie ublizają im, jeśli spotkaja sie z odmową oddania drobnego bilonu. Osoby te po spożyciu alkoholu wyrzucają puszki czy też butelki w wspomnianym rejonie. Osobami zgłaszającymi ten problem są głównie osoby starsze, które nie potrafią obsługiwać Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz kierownictwo sklepu które jest wyczulone na punkcie bezpieczeństwa, spokoju i estetyki tej części miasta. Zarejestrowano zdarzenia w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa dotyczące wspomnianego problemu jak i również w rejestrze interwencji Straży Miejskiej oraz w SWD. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzielnica nr 18

st. sierż. Damian OCHTERA

nr pokoju w Komisariacie: 139

nr telefonu kontaktowego: 47 78 41 128

nr telefonu komórkowego:571 323 696

e-mail:dzielnicowy.koszalin18@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy:

ulice: 1-go Maja(NP), 4-go Marca (od rzeki do Gnieźnieńskiej), Andersa (od1-go Maja do rzeki), Bajkowa, Gnieźnieńska, Kamieniarska, Kubusia Puchatka, Legnicka, Manowska 1-3, Modrzejewskiej, Okrężna, Orla, Połczyńska 55-57, Płowce, Rzeczna, Sezamkowa, Skłodowskiej-Cueie, Słowackiego, Strażacka, Szpitalna, Zwycięstwa 88-108, Rubinowa, Opalowa, Diamentowa, Szmaragdowa, Hallera, Paderewskiego, Polna

obiekty: Zespół Szkół nr 10, Cmentarz Komunalny, Wodna Dodlina.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2024 roku do 31 lipca 2024 roku

W związku z sygnałami napływającymi do dzielnicowego rejonu słuzbowego nr 18, drogą telefoniczną, ustną a także na podstawie konsultacji ze Strażą Miejską i Radą Osiedla "Śródmieście" oraz na podstawie własnych spostrzeżeń ustalono, że w chwili obecnej najistotniejszym zagrożeniem, które jest nadmiernie uciążliwe dla lokalnej społeczności jest problem z osobami, które spożywaja alkohol w przejściu pomiędzy Galerią Forum przy ulicy Paderewskiego a ulicą Sezamkową 12. W opisywanym miejscu osoby te, gromadzą się i notorycznie spożywają alkohol w miejscu publicznym, głównie w godzinach porannych i popołudniowych. W przedmiotowym miejscu występują również zakrzewienia w wyniku czego grupujące sie tam osoby często chowają sie przed organami. Zarejestrowano zdarzenia w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa dotyczące wspomnianego problemu jak również w rejestrze interwencji Straży Miejskiej oraz w SWD. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie.

 


 

 

 

Powrót na górę strony