Komisariat Policji w Mielnie

Komisariat Policji w Mielnie

 

Komisariat Policji w Mielnie

Komisariat Policji w Mielnie obejmuje swym działaniem gminę oraz misato Mielno - obsługiwaną przez Dzielnicowych w Mielnie oraz teren gminy Będzino obslugiwany przez Dzielnicowych w Będzinie z siedzibą w Mielnie.

Gmina Mielno położona jest w środkowej części wybrzeża Morza Bałtyckiego, w odległości 6 km na północ od Koszalina. Północną granicę gminy wyznacza brzeg Morza Bałtyckiego o długości ok. 25 km. Centrum administracyjno - rozrywkowe stanowi zespół miejscowości Mielno - Unieście, położonych na piaszczystej mierzei, oddzielającej jezioro Jamno od morza. Pozostałymi miejscowościami turystyczno - wypoczynkowymi gminy są nadmorskie miejscowości: Czajcze, Mielenko, Chłopy, Sarbinowo i Gąski.

Gmina Będzino położona jest w północno wschodniej części województwa zachodniopomorskiego i graniczy z następującymi gminami: od północy Mielno, od zachodu Ustronie Morskie i Dygowo, od południa Karlino i Biesiekierz, od wschodu Koszalin. Gmina rozlokowana w pasie Wybrzeża Bałtyckiego, obrębie Wybrzeża Słowińskiego, z przyległą od południa Równiną Białogardzką.

 

Siedziba:

Komisariat Policji w Mielnie

ul. 6-Marca 6

76-032 Mielno

 

Telefony:

47 7841825 - Sekretariat

 

Kierownictwo jednostki:

Komendant Komisariatu

nadkom. Magdalena MARZEC

 

 

Asystent

st.asp. Grzegorz OSZCZYNA

tel. 47 7841830

Powrót na górę strony