Aktualności

W MIESZKANIU UKRYŁ 1,5 KILOGRAMA MARIHUANY

Data publikacji 25.11.2016

Koszalińscy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy jest zabezpieczone 1,5 kilograma marihuany. Za posiadanie narkotyków o łącznej wartości ponad 50 tysięcy złotych odpowie 24-latek. Mężczyzna obecnie przebywa w policyjnym areszcie.

Kryminalni z I komisariatu rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami dotarli do 24-latka z naszego miasta.

Funkcjonariusze podczas przeszukania ujawnili przy mężczyźnie niewielkie ilości zakazanego przepisami suszu roślinnego. Sprawdzając dalej, dokonali przeszukania wszystkich zajmowanych przez niego pomieszczeń. Policjanci w jednym z pokoi ujawnili znaczną ilość narkotyków, które spakowane były i ukryte w foliowych reklamówkach.

W świetle tak zebranych dowodów 24-latek został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Zabezpieczony susz kryminalni poddali wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana w łącznej ilości półtora kilograma. Szacunkowa wartość zabezpieczonych narkotyków sięga ponad 50 tysięcy złotych, a podzielone na porcje zwane „działkami” dałyby liczbę 1,5 tysiąca.

Mężczyzna usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem, koszaliński Sąd rozpatrzy wniosek złożony przez Prokuraturę Rejonową w Koszalinie o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania. 

  • 1,5 marihuany
  • 1,5 marihuany
  • 1,5 marihuany
  • 1,5 marihuany

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony