Aktualności

Dzięki szybkiej reakcji mieszkańca szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 81-letniej kobiety

Data publikacji 05.07.2024

Szybko podjęte działania przez koszalińskich policjantów oraz komunikaty zamieszczone w mediach doprowadziły do szczęśliwego finału poszukiwań 81-latki. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i natychmiastową reakcję mediów, mieszkańców i służb. Dzięki informacji od mieszkańca Koszalina, który rozpoznał seniorkę poszukiwania zakończyły się sukcesem.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 81-letniej kobiety. Seniorka zaginęła wczoraj w godzinach popołudniowych.

Po otrzymaniu zgłoszenia został ogłoszony alarm dla całej jednostki koszalińskiej Policji, a w poszukiwania zaangażowały się również media i postronne osoby.

Wzorową postawą i spostrzegawczością wykazał się mieszkaniec Koszalina, który zauważył seniorkę odpowiadającą rysopisowi podanemu w mediach. Mężczyzna zainteresował się zagubioną starszą kobietą i wykręcił numer alarmowy. Szybka reakcja i jeden telefon do dyżurnego jednostki pomógł w uratowaniu ludzkiego życia.

Pamiętajmy o ważnym elemencie, że przy zaginięciu liczy się każda minuta i bardzo ważne jest jak najszybsze zgłoszenie o zdarzeniu pod numer alarmowym 112. Im mniej czasu upłynie od zaginięcia, tym większa szansa na szczęśliwy finał poszukiwań.

Powrót na górę strony