Aktualności

Policjanci wzięli udział w festynach

Data publikacji 08.06.2024

Policjanci z koszalińskiej komendy brali udział w festynach zorganizowanych na terenie miasta i powiatu. Podczas tych wydarzeń prezentowali sprzęt służący do codziennej służby, radiowozy policyjne oraz motocykle. Atrakcją były również gry oraz konkursy o bezpieczeństwie.

Policjanci z komisariatu II brali udział w festynie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr w 9 Koszalinie. Podczas tego wydarzenia prezentowany był sprzęt służbowy, a największą atrakcją dla dzieci był radiowóz policyjny. Nie zabrakło chętnych, aby zasiąść za jego kierownicą. 

Mundurowi z posterunku w Sianowie podczas festynu na terenie gminy prowadzili liczne gry i konkursy dla najmłodszych pod nazwą „Zagraj ze mną w bezpieczeństwo”, które cieszyły się dużym powodzeniem. Przy stoisku znalazły się również małe upominki, a funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa oraz o służbie w Policji.

W Będzinie również nie zabrakło policyjnego stoiska. Najmłodsi chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji. Dzieci oglądały policyjne radiowozy i wyposażenie do służby policjantów. 

Powrót na górę strony