Aktualności

Policjanci wspólnie z pluszowym misiem kom. Wojtkiem odwiedzili najmłodszych

Data publikacji 07.06.2024

Policjanci z koszalińskiej komendy odwiedzili maluszki z Miejskiego Żłobka "Skrzat". Umundurowani policjanci byli niemałą atrakcją dla dzieci, które bez obaw witały się z policjantami i zwiedzały policyjny radiowóz. Największą niespodzianką dla maluchów był jak zawsze pluszowy miś - kom. Wojtek, który za każdym razem jest miło witany przez najmłodszych.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie wiedzą, jak ważną rolę w zapobieganiu nieszczęśliwym wypadkom odgrywa profilaktyka prowadzona od najmłodszych lat. W związku z tym swoimi działaniami obejmują już najmłodszych mieszkańców miasta i powiatu koszalińskiego.

W trakcie wizyty policjantów dzieci były bardzo aktywne, odpowiadały na zadawane pytania, rozwiązywały zagadki i chętnie włączyły się do wspólnych zabaw. 

Mundurowym podczas festynu towarzyszył kom. Wojtek. Pluszowy, sympatyczny niedźwiadek rozmawiał z maluchami o bezpieczeństwie i uczył podstawowych zasad, o których trzeba pamiętać, aby nikomu nie stała się krzywda. 

Na koniec spotkania dzieci mogły wsiąśc do policyjnego radiowozu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Powrót na górę strony