Aktualności

Poszukiwany 11 listami gończymi - zatrzymany

Data publikacji 07.06.2024

Żaden poszukiwany ukrywający się przed organami ścigania nie może czuć się bezkarny. Nawet jeśli uciekł przed wymiarem sprawiedliwości poza granice naszego kraju. Przekonał się o tym 34-letni mieszkaniec Koszalina, który ścigany był 11 listami gończymi i ponad 40 zarządzeniami wydanymi przez sądy i prokuratury w całym kraju.

34-letni mieszkaniec Koszalina był poszukiwany od 2022 roku. Wydanych zostało za nim 11 listów gończych i ponad 40 zarządzeń przez sądy i prokuratury. Szukały go organy ścigania z terenu praktycznie całego kraju.

Wobec mężczyzny orzeczono wyrok ponad 6 lat pozbawienia wolności za kradzieże, oszustwa i rozboje.

Sprawą poszukiwanego 34-latka zajmowali się policjanci z Referatu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego koszalińskiej komendy. To oni ustalili miejsce aktualnego pobytu poszukiwanego. Okazało się, że mężczyzna ukrywał się na terenie innego województwa.

Koszalińscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu wykonując czynności operacyjne zatrzymali 34-latka. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu,  a następnie zostanie osadzony we wskazanym areszcie śledczym.

Mężczyzna odpowie za wszystkie przestępstwa popełnione na terenie naszego kraju.

Od początku roku policjanci z koszalińskiej komendy zatrzymali już 40 osób, które poszukiwane były listami gończymi. Jest to dowód na profesjonalizm i determinację funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. Ich ciężka praca przynosi pozytywne rezultaty.

Powrót na górę strony