Aktualności

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do koszalińskiej Policji! - dni otwarte

Data publikacji 15.05.2024

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w każdą środę organizują dni otwarte dla osób, które wiążą przyszłość z Policją. W trakcie spotkania z funkcjonariuszami, każdy chętny dowie się jak wygląda dobór do służby i proces rekrutacji.

Powodów, dla których warto wypowiedzieć rotę policyjnego ślubowania jest naprawdę wiele. Każdy z kandydatów rozpoczyna proces rekrutacji z zapleczem własnych doświadczeń, oczekiwań i wyobrażeń, co do służby w formacji.

O tym, jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, aby wstąpić w szeregi koszalińskiej Policji, informują funkcjonariusze podczas spotkań z młodzieżą. 

Młodzi ludzie dowiadują się, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji, jakie dokumenty należy przedłożyć, aby rozpocząć cały proces, a także gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat doboru.

Przed uczniami, którzy w tym roku szkolnym ukończą naukę ważne wybory oraz decyzję życiowe. Wiele osób zdecyduje się na podjęcie pracy lub studiów zaocznych, wówczas służba w Policji może okazać się dla nich tym, co chcieliby robić w życiu. To atrakcyjna opcja wkroczenia w dorosłe życie, dająca stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju.

Koszalińscy policjanci przypominają, że osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji powinny złożyć komplet dokumentów w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, ul. Słowackiego 11, 75-009 Koszalin, tel. 47 78 41 481.

Informujemy, że w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji Komendant Miejski Policji w Koszalinie insp. Krzysztof Sieląg wyznaczył w każdą środę w godz. 7:30 do 18:30 dodatkowe dyżury w Zespole Kadr i Szkolenia koszalińskiej komendy dla osób zainteresowanych przystąpieniem do procesu rekrutacji.

Terminy przyjęć do służby w Policji w województwie zachodniopomorskim;  

08 lipca 2024

09 września 2024

30 października 2024

30 grudnia 2024

Powrót na górę strony