Aktualności

Bezpieczne przedszkolaki z „Happy Days”

Data publikacji 21.09.2023

Policjanci z koszalińskiej komendy odwiedzili dzieci uczęszczające do Przedszkola Publicznego „Happy Days – Szczęśliwe dni” w Starych Bielicach. Podczas wizyty rozmawiali z maluchami o rozważnym i bezpiecznym zachowaniu się na drodze oraz przypominali podstawowe zasady, którymi należy się kierować, żeby nikomu nie stała krzywda.

Policjanci koszalińskiej komendy odwiedzili dzieci uczęszczające do Przedszkola Publicznego „Happy Days – Szczęśliwe dni” w Starych Bielicach. W trakcie spotkania mundurowi przekazali najmłodszym najważniejsze informacje dotyczące między innymi bezpiecznych zachowań na drodze, placu zabaw, a także w zakresie innych niebezpieczeństw, z którymi dzieci mogą się zetknąć.

Mundurowi poprzez zabawę edukowali i rozmawiali z najmłodszymi na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Podkreślali, jak ważne jest noszenie odblasków na odzieży wierzchniej.

Podczas spotkania był czas na prezentację i przymierzanie policyjnego sprzętu oraz na pamiątkowe zdjęcia. Każdy chętny maluch mógł usiąść za kierownicą oznakowanego radiowozu.

          

Powrót na górę strony