Aktualności

Kradzież perfum, to był pierwszy zarzut, który usłyszał

Data publikacji 15.09.2023

Policjanci z I komisariatu zatrzymali 29-latka, który wykorzystując chwilową nieuwagę pracownicy sklepu, chciał dokonać kradzieży perfum. Jak się okazało, to nie było jego jedyne przewinienie ponieważ mężczyzna posiadał przy sobie 15 gramów narkotyków, a chwilę wcześniej z innego sklepu ukradł markowy zegarek o wartości 2400 złotych.

Dyżurny koszalińskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży markowych perfum w sklepie, który mieści się w centrum handlowym. Natychmiast w ten rejon skierowani zostali policjanci z I komisariatu.

Mundurowi ustalili, że 29-latek wykorzystując chwilową nieuwagę ekspedientek dokonał kradzieży perfum znanych marek. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli w jego odzieży narkotyki o łącznej wadze 15 gramów. Mężczyzna posiadał również markowy zegarek, który jak się okazało w trakcie prowadzonych czynności również pochodził z kradzieży.  

Mężczyzna został zatrzymany i już usłyszał zarzuty kradzieży oraz posiadania substancji zakazanych ustawą zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności, Skradzione przez mężczyznę przedmioty już wróciły na sklepowe półki.

Powrót na górę strony