Aktualności

Ukrywali się, bo byli poszukiwani. Policjanci ich zatrzymali

Data publikacji 19.05.2023

W ciągu trzech dni policjanci z koszalińskiej komendy zatrzymali 13 osób poszukiwanych. Wszyscy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród nich są osoby poszukiwane listami gończymi, nakazami doprowadzenia oraz osoby podejrzane o przestępstwa kryminalne.

Policjanci z koszalińskich jednostek prowadzą cykliczne działania mające na celu ustalenie miejsca przebywania osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Na podstawie posiadanych informacji sprawdzają miejsca, w których według ich wiedzy mogą przebywać osoby poszukiwane.

W ciągu trzech dni policjanci zrealizowali poszukiwania wobec trzynaście osób. Podstawami do wykonania tych czynności były trzy listy gończe oraz nakazy doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego. Osoby zatrzymane to mężczyźni w wieku od 26 do 50 lat.

Wśród zatrzymanych jest 50-letni koszalinianin poszukiwany na podstawie listu gończego, który ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności. Mundurowi również w trakcie swojej codziennej służby legitymując osoby ustalają ich status w policyjnych systemach.

Wszystkie osoby zatrzymane zostały doprowadzone do najbliższego zakładu karnego lub aresztu śledczego.

 

 

Powrót na górę strony