Aktualności

Nowe radiowozy dla policjantów z koszalińskiej komendy

Data publikacji 09.12.2022

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie otrzymali 5 nowych radiowozów. Pojazdy te będą niewątpliwie znacznym wzmocnieniem technicznym w codziennej służbie funkcjonariuszy na rzecz bezpieczeństwa.

Dwa oznakowane i trzy nieoznakowane radiowozy, to samochody marki Kia Sportage i Kia Ceed. Przekazane samochody są wyposażone w szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy.

Otrzymane samochody są niewątpliwie ważnym elementem mającym wpływ na funkcjonowanie Policji, będąc kolejnym, znacznym wzmocnieniem technicznym funkcjonariuszy z koszalińskiej komendy w codziennej służbie.

Pojazd marki Kia Sportage to nowoczesny, dynamiczny i świetnie wyposażony, oznakowany radiowóz, który będzie służył na co dzień mundurowym z Wydziału Ruchu Drogowego. Nowa Kia Sportage w policyjnych barwach wyróżnia się odblaskowymi pasami, które wprowadzono, aby poprawić widoczność pojazdów uprzywilejowanych, zwiększyć bezpieczeństwo funkcjonariuszy i innych użytkowników dróg. Pozostałe trzy auta wykorzystywane będą przez funkcjonariuszy koszalińskiej komendy.

Film VID-20221209-WA0022.mp4

Pobierz plik VID-20221209-WA0022.mp4 (format mp4 - rozmiar 976.42 KB)

Powrót na górę strony