Aktualności

Areszt i dozór za posiadanie narkotyków

Data publikacji 30.09.2022

Zarzuty posiadania zakazanych ustawą substancji usłyszeli dwaj zatrzymani mężczyźni w wieku 30 i 22 lat. Kryminalni z I koszalińskiego komisariatu w zajmowanych przez zatrzymanych pomieszczeniach zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Wobec jednego z mężczyzn zastosowany został areszt, a wobec drugiego policyjny dozór.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego I koszalińskiego komisariatu ustalili, że 30 i 22-letni mężczyźni w mieszkaniach, które zajmują mogą posiadać narkotyki. Gdy funkcjonariusze przeszukiwali pomieszczenia, do których mieli oni dostęp, ujawnili marihuanę i amfetaminę. Łącznie kryminalni zabezpieczyli u 30-latka 80 gramów marihuany i 45 gramów amfetaminy, a u 24-latka 75 gramów amfetaminy.

Posiadacze zakazanych ustawą substancji zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, a należące do nich narkotyki zostały zabezpieczone.

Mężczyźni już usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających oraz substancji psychotropowych i decyzją Sądu Rejonowego w Koszalinie 30-latek został tymczasowo aresztowany, a 22-latek objęty został policyjnym dozorem.

Ponadto, zatrzymany 30 latek posiadał akcesoria do porcjowania i pakowania narkotyków w związku z czym usłyszał również zarzut przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości zakazanych ustawą substancji.

 

Powrót na górę strony