Aktualności

Policjanci zabezpieczali Hippieza Mielno Festiwal 2022

Data publikacji 08.08.2022

W miniony weekend do Mielna zjechali się koneserzy muzyczni. Impreza przebiegała zgodnie z przewidywaniami koszalińskiej Policji, która wraz ze wsparciem z innych jednostek garnizonu zachodniopomorskiego, dbała o bezpieczeństwo i porządek publiczny mieszkańców, turystów i uczestników imprezy.

Funkcjonariusze wszystkich pionów Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie oraz policjanci wsparcia z  jednostek garnizonu zachodniopomorskiego, a także funkcjonariusze innych podmiotów byli zaangażowani do działań podczas Festiwalu Hippieza, który odbył się w miniony weekend na stadionie mielńskim.

Policjanci dbali o porządek i bezpieczeństwo na terenie festiwalu oraz drogach dojazdowych. Zwracali szczególną uwagę na ruch kołowy i pieszy, a także niezwłocznie interweniowali w momencie utrudnień.

W ramach prowadzonych działań  zatrzymano 2 sprawców przestępstw, głównie za posiadanie środków odurzających, a także 1 osobę poszukiwaną. Ponadto Policjanci stosowali postępowanie mandatowe w stosunku do osób zakłócających spokój i porządek publiczny oraz do osób, które zdecydowały się wsiąść na rower lub elektryczną hulajnogę pomimo wcześniej spożywanego alkoholu.

Powrót na górę strony