Aktualności

Bezpieczny weekend w gminie Mielno

Data publikacji 01.08.2022

Policjanci pełniący służbę w mieleńskim komisariacie w trakcie minionego weekendu przeprowadzili kolejne już działania prewencyjno-kontrolne. Podobne akcje do końca sezonu letniego będą organizowane systematycznie, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców i turystów na drogach oraz podczas wakacyjnego wypoczynku.

To kolejna w tym sezonie i nie ostatnia taka akcja ukierunkowana na zapewnienie ładu i porządku w rejonie pasa nadmorskiego.

Działania w Mielnie trwały przez cały miniony weekend. Policjanci z koszalińskiej komendy, Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie,  mieleńskiego komisariatu wspierani przewodnikami psów służbowych i grupą szturmową skoncentrowali się podczas wykonywanych czynności na bezpieczeństwie turystów wypoczywających w nadmorskich miejscowościach naszego powiatu.

Mundurowi kontrolowali kierowców pod kątem ich trzeźwości. Swoim zainteresowaniem objęli szczególnie sprawców popełniających wykroczenia porządkowe najbardziej uciążliwe dla wypoczywających i mieszkańców gminy Mielno.     

Policjanci monitoringiem objęli miejsca, gdzie przebywa największa ilość turystów, w tym rejon dyskotek i mieleńską promenadę.

Powrót na górę strony