Aktualności

Areszt i dozór za posiadanie narkotyków

Data publikacji 05.07.2022

Zarzuty posiadania zakazanych ustawą substancji usłyszeli dwaj zatrzymani mężczyźni w wieku 19 i 24 lat. Kryminalni z II koszalińskiego komisariatu w zajmowanych przez nich pomieszczeniach zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę w ilości prawie 1 kilograma. Wobec jednego z mężczyzn zastosowany został areszt, a wobec drugiego policyjny dozór.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego II koszalińskiego komisariatu ustalili, że 19 i 24-letni mężczyźni w mieszkaniach, które zajmują mogą posiadać narkotyki. Gdy funkcjonariusze przeszukiwali pomieszczenia, do których mieli oni dostęp, ujawnili marihuanę i amfetaminę. Łącznie kryminalni zabezpieczyli u 19-latka 240 gramów marihuany i 120 gramów amfetaminy, a u 24-latka 400 gramów marihuany i 130 gramów amfetaminy.

Posiadacze zakazanych ustawą substancji zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, a należące do nich narkotyki zostały zabezpieczone.

Mężczyźni już usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i decyzją Sądu Rejonowego w Koszalinie 24-latek został tymczasowo aresztowany, a 19-latek objęty został policyjnym dozorem.

                     

Powrót na górę strony