PP Bobolice - PP Bobolice - Komenda Miejska Policji w Koszalinie

PP Bobolice

PP Bobolice

Dzielnicowi PP Bobolice

Siedziba:

ul. Koszalińska 8A

76-020 Bobolice

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Obszar działania Posterunku Policji w Bolicach podzielony jest na 3 rejony służbowe, a granicą  rejonów są granice miasta Bobolice oraz droga relacji Koszalin – Bobolice – Bydgoszcz, przedzielająca teren gminy na 2 równe części.

Rejon I

mł. asp. Agnieszka Czarnecka

nr telefonu komórkowego: 571 323 704

e-mail: dzielnicowy.bobolice1@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

teren miasta Bobolice.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami sołectw znajdujących się w rejonie służbowym oraz mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że głównym problemem w rejonie jest spożywanie alkoholu, zakłócanie ładu i porządku , zaśmiecanie oraz wybryki chuligańskie dokonywane przez młodzież. Nie mniej priorytetem na najbliższy okres jest problem dotyczący spożywania alkoholu oraz zaśmiecania przystanków autobusowych. Wykroczenia są najczęściej popełniane w godzinach popołudniowych i wieczorowych nie zależnie od tego jaka jest pora roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania jako priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania problemu i poprawienia bezpieczeństwa mieszkańców.

 

Rejon II

mł. asp. Piotr Mordaka

nr telefonu komórkowego: 571 323 706

e-mail: dzielnicowy.bobolice2@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Błotko, Bolechowice, Bożniewice, Chlebowo, Chmielno, Dargiń, Darginek, Dobrociechy, Dworzysko, Dziupla, Glinka, Głodowa, Janowiec, Jatynia, Jatynka, Kije, Krępa, Lubino, Łozice, Łozice Cegielnia, Nowe Łozice, Nowosiółki, Opatówek, Ostrówek, Piaszczyste, Pniewki, Porost, Przydargiń, Przydargiń Kolonia, Różany, Spokojne, Stare Łozice,  Świelino, Ujazd, Wojęcino, Zieleniewo, Zaręby.  

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami sołectw znajdujących się w rejonie służbowym oraz mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że głównym problemem w rejonie jest spożywanie alkoholu, zakłócanie ładu i porządku , zaśmiecanie oraz wybryki chuligańskie dokonywane przez młodzież. Nie mniej priorytetem na najbliższy okres jest problem dotyczący spożywania alkoholu oraz zaśmiecania przystanków autobusowych w Przydargini. Wykroczenia są najczęściej popełniane w godzinach popołudniowych i wieczorowych nie zależnie od tego jaka jest pora roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania jako priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania problemu i poprawienia bezpieczeństwa mieszkańców.

 

Rejon III

asp. szt. Krzysztof Kot

nr telefonu komórkowego: 571 323 705

e-mail: dzielnicowy.bobolice3@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Boboliczki, Buszynko, Cybulino, Chociwle, Darżewo, Drzewiany, Golęszany, Gozd, Górawino, Grotniki, Jadwiżyn, Kępsko, Kłanino, Kurki, Kurowo, Kurówko, Kępiste, Lubowo, Pomorzany, Przydargiń, Radwanki, Retnica, Różewko, Rylewo, Sarnowo, Stare Borne, Trzebień, Ubiedrze, Więcemierz, Wilczogóra, Zarzewie.  

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami sołectw znajdujących się w rejonie służbowym oraz mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że głównym problemem w rejonie jest spożywanie alkoholu, zakłócanie ładu i porządku , zaśmiecanie oraz wybryki chuligańskie dokonywane przez młodzież. Nie mniej priorytetem na najbliższy okres jest problem dotyczący spożywania alkoholu oraz zaśmiecania przystanków autobusowych w miejscowości Kłanino.Wykroczenia są najczęściej popełniane w godzinach popołudniowych i wieczorowych nie zależnie od tego jaka jest pora roku . W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania jako priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania problemu i poprawienia bezpieczeństwa mieszkańców.