PP Bobolice - PP Bobolice - Komenda Miejska Policji w Koszalinie

PP Bobolice

PP Bobolice

Dzielnicowi PP Bobolice

Siedziba:

ul. Koszalińska 8A

76-020 Bobolice

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Obszar działania Posterunku Policji w Bolicach podzielony jest na 3 rejony służbowe, a granicą  rejonów są granice miasta Bobolice oraz droga relacji Koszalin – Bobolice – Bydgoszcz, przedzielająca teren gminy na 2 równe części.

Rejon I

mł. asp. Agnieszka Czarnecka

nr telefonu komórkowego: 571 323 704

e-mail: dzielnicowy.bobolice1@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

teren miasta Bobolice.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że głównym problemem we wskazanym rejonie jest gromadzenie się młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Bobolicach w rejonie ul. Dworcowej, plac dożynkowy. Osoby te zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przeznaczone do zabawy i wypoczynku. Wykroczenia, których się dopuszczają występują najczęściej w porze dziennej oraz wieczornej. Mieszkańcy określają te zachowania jako uciążliwe. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon II

mł. asp. Piotr Mordaka

nr telefonu komórkowego: 571 323 706

e-mail: dzielnicowy.bobolice2@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Błotko, Bolechowice, Bożniewice, Chlebowo, Chmielno, Dargiń, Darginek, Dobrociechy, Dworzysko, Dziupla, Glinka, Głodowa, Janowiec, Jatynia, Jatynka, Kije, Krępa, Lubino, Łozice, Łozice Cegielnia, Nowe Łozice, Nowosiółki, Opatówek, Ostrówek, Piaszczyste, Pniewki, Porost, Przydargiń, Przydargiń Kolonia, Różany, Spokojne, Stare Łozice,  Świelino, Ujazd, Wojęcino, Zieleniewo, Zaręby.  

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego oraz rozmowami z sołtysami sołectw ustalono, że głównym problemem jest spożywanie alkoholu, zaśmiecanie i zanieczyszczanie placu rekreacyjnego w miejscowości Świelino. Wykroczenia te występują najczęściej w weekendy w godzinach wieczornych oraz nocnych. Mając na uwadze wpływ popełnianych wykroczeń na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon III

asp. szt. Krzysztof Kot

nr telefonu komórkowego: 571 323 705

e-mail: dzielnicowy.bobolice3@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Boboliczki, Buszynko, Cybulino, Chociwle, Darżewo, Drzewiany, Golęszany, Gozd, Górawino, Grotniki, Jadwiżyn, Kępsko, Kłanino, Kurki, Kurowo, Kurówko, Kępiste, Lubowo, Pomorzany, Przydargiń, Radwanki, Retnica, Różewko, Rylewo, Sarnowo, Stare Borne, Trzebień, Ubiedrze, Więcemierz, Wilczogóra, Zarzewie.  

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że głównym problemem we wskazanym rejonie jest spożywanie alkoholu przez młodzież i dorosłych na przystanku autobusowym w miejscowości Kłanino. Przystanek autobusowy usytuowany jest w pobliżu baru oraz sklepu spożywczego co wpływa nie korzystnie na omawiane wykroczenie. Wykroczenie to występuje najczęściej w godzinach popołudniowych oraz wieczorowych. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zaistniałego problemu.