Dzielnicowy-Świeszyno - Komenda Miejska Policji w Koszalinie

Dzielnicowy-Świeszyno

Dzielnicowy-Świeszyno

Dzielnicowy w Świeszynie

Siedziba:

Komisariat Policji II

ul. Krakusa i Wandy 11

75-078 Koszalin

 

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Świeszyno, gmina położona na południe od Koszalina, graniczy z Koszalinem i gminami: Manowo, Biesiekierz, Tychowo, Białogard. Ze względu na duże kompleksy leśne, bogate w zwierzynę łowną i runo leśne, gmina ma charakter rolniczo - turystyczny. Turystów przyciągają trzy ciekawie położone jeziora: Hajka, Czarne i Niedalino oraz malowniczo wijąca się rzeka Radew - szlak wędrownych ryb łososiowatych.

 

Rejon I, II

asp. Seweryn Kowalski

nr pokoju w Komisariacie: 160
nr telefonu komórkowego: 571 323 692

e-mail: dzielnicowy.swieszyno1@sc.policja.gov.pl, dzielnicowy.swieszyno2@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Bagno, Biała Kępa, Brzeźniki, Chałupy, Chłopska Kępa, Czersk Koszaliński, Giezkowo, Jarzyce, Kępa Świeszyńska, Kłokęcin, Konikowo, Krokowo, Mierzym, Niekłonice, Olszak, Świeszyno, Włoki. 

Bardzlino, Czacz, Czaple, Dumowo, Golica, Kurozwęcz, Niedalino, Sieranie,Strzekęcino, Węgorki, Zegrzyn, Zegrze Pomorskie.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi Rady Gminy oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób zakłócających ład i porządek publiczny na terenie placu zabaw w miejscowości Konikowo (46B) i Strzekęcino (23A). Osoby dopuszczają się wskazanych wykroczeń w ciągu dnia oraz w godzinach wieczornych niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Kierownik Rewiru:

asp. szt. Karol Grembowski

nr pokoju w Komisariacie: 115
nr telefonu kontaktowego: 94 342 94 95

nr telefonu komórkowego; 667 094 256