Dzielnicowi-Manowo - Komenda Miejska Policji w Koszalinie

Dzielnicowi-Manowo

Dzielnicowi-Manowo

Dzielnicowi-Manowo

Siedziba:

Komisariat Policji II

ul. Krakusa i Wandy 11

75-078 Koszalin

 

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Gmina Manowo położona jest w środkowej części powiatu koszalińskiego. Od strony południowej graniczy z gminą Bobolice, od zachodu z gminą Świeszyno, a od wschodu z gminą Polanów. Granicę północną wyznaczają miasto Koszalin oraz gmina Sianów. Obszar gminy Manowo zajmuje powierzchnię ok. 19 tys. ha. Gminę zamieszkuje ok. 6,5 tys. mieszkańców. W jej obrębie znajdują się 23 miejscowości, a zdecydowana ich większość posiada zwarty charakter zabudowy. Kompleksy leśne, liczne jeziora, rzeki i pola stwarzają unikalne warunki przyrodniczo - krajobrazowe. Dodatkowymi atutami są zabytki archeologiczne i architektoniczne. Jeżeli do całości doda się czyste środowisko (na terenach tych nie ma uciążliwego przemysłu) to Manowo można zaliczyć do gmin o atrakcyjnych warunkach turystycznych.  

 

Rejon I

sierż. szt. Tomasz Spica

nr pokoju w Komisariacie: 160
nr telefonu komórkowego: 571 323 700

e-mail: dzielnicowy.manowo1@sc.policja.gov.pl,

 

Rejon służbowy:

Gajewo, Grąpa, Grzybnica, Grzybniczka, Jagielno, Kliszno, Kopanino, Lisowo, Mostowo, Poniki, Rosnowo, Wiewiórowo, Wyszewo, Zacisze.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami, radnymi gm. Manowo oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu nr 1 ustalono, że głównymi problemami w rejonie jest spożywanie alkoholu i zakłócenie spokoju przez osoby przebywające w rejonie przystanku autobusowego (pętla) w godzinach popołudniowych w miejscowości Bonin. Osoby te zaśmiecają i dewastują miejsca przeznaczone do użytku publicznego. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działań priorytetowych na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon II

sierż. szt. Tomasz Spica

nr pokoju w Komisariacie: 160
nr telefonu komórkowego: 571 323 700

e-mail: dzielnicowy.manowo2@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Bonin, Cewlino, Dęborogi, Kopanica, Kostrzewa, Kretomino, Manowo, Policko, Wyszebórz.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami, radnymi gm. Manowo oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu nr 1 ustalono, że głównymi problemami w rejonie jest spożywanie alkoholu i zakłócenie spokoju przez osoby przebywające w rejonie placu zabaw w miejscowości Wyszewo. Osoby te zaśmiecają i dewastują miejsca przeznaczone do użytku publicznego. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działań priorytetowych na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 
 

Kierownik Rewiru:

asp. szt. Karol Grembowski

nr pokoju w Komisariacie: 115
nr telefonu kontaktowego: 94 342 94 95

nr telefonu komórkowego; 667 094 256