Dzielnicowi-Biesiekierz - Komenda Miejska Policji w Koszalinie

Dzielnicowi-Biesiekierz

Dzielnicowi-Biesiekierz

Dzielnicowi w Biesiekierzu

Siedziba:

Komisariat Policji II

ul. Krakusa i Wandy 11

75-078 Koszalin

 

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112.

 

Gmina Biesiekierz znajduje się we wschodniej części Niziny Białogardzkiej - w dorzeczu rzeki Radew i Czerwonej, która ma swoje źródło w pobliżu Parnowa i płynie zakolami do morza. Usytuowana jest na odcinku 16 km wzdłuż drogi, łączącej Berlin z Gdańskiem i Królewcem. Od wschodu gmina graniczy z Koszalinem. Dzięki temu dwie miejscowości (Stare i Nowe Bielice) pełnią rolę przedmieścia dużego miasta. Obszar gminy podzielony jest na 10 sołectw, które obejmują 19 miejscowości. Położenie, jezioro, lasy, odległość od morza 20 km, przebieg ważnego szlaku drogowego i starania gminy na rzecz tworzenia infrastruktury technicznej stwarzają dogodne warunki rozwoju bazy turystycznej, hotelowej, gastronomicznej, budowy zakładów usługowych.

 

Rejon I

sierż. szt. Marcin Łabędzki

nr pokoju w Komisariacie: 146
nr telefonu komórkowego: 571 323 697

e-mail: dzielnicowy.biesiekierz1@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Cieszyn, Gniazdowo, Kotłowo, Laski Koszalińskie, Nowe Bielice, Parnówko, Stare Bielice, Starki, Tatów, Witolubie, Biesiekierz, Kraśnik Koszaliński, Nosowo, Parnowo, Parsowo, Rutkowo, Świemino, Warnino.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2020 do 31 lipca 2020 roku

W wyniku przeprowadzonych rozmów z Sołtysem miejscowości Świemino, Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Świeminie oraz na podstawie informacji uzyskanych od mieszkańców miejscowości Świemino ustalono, że głównym problemem na terenie rejonu służbowego nr 2 gm. Biesiekierz Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji II w Koszalinie  jest brak przejścia dla pieszych w rejonie Szkoły Podstawowej w Świeminie, co stwarza zagrożenie dla dzieci które muszą przejść przez ulicę przemierzając drogę ze  szkoły do miejsca zamieszkania.

 

Rejon II

 

st. sierż. Sebastian Pantanowski

nr pokoju w Komisariacie: 146
nr telefonu komórkowego: 571 323 703

e-mail: dzielnicowy.biesiekierz2@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy:

Stare Bielice,  Nowe Bielice,  Laski Koszalińskie,

Cel działania priorytetowego na okres od 1 lutego 2020 do 31 lipca 2020 roku

W wyniku przeprowadzonej rozmowy z Sołtysem miejscowości Stare Bielice oraz na podstawie informacji uzyskanych od mieszkańców Stare Bielice ustalono, że głównym problemem na terenie rejonu służbowego nr 1 gm. Biesiekierz Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji II w Koszalinie jest brak kontynuacji chodnika  dla pieszych wzdłuż drogi powiatowej nr 3525Z (ul. Bałtycka w kierunku miejscowości Gniazdowo - obecnie chodnik kończy się na wysokości ul. Dębowej). Mieszkańcy poruszają się ta drogą pieszo, w tym rodzice z dziećmi,  ze względu na duży ruch samochodów osobowych i ciężarowych korzystanie z niej staje się bardzo niebezpieczne.

 

Kierownik Rewiru:

asp. szt. Karol Grembowski

nr pokoju w Komisariacie: 115
nr telefonu kontaktowego: 47 7841495

nr telefonu komórkowego: 667 094 256