ZATRZYMANY Z AMFETAMINĄ - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koszalinie

Aktualności

ZATRZYMANY Z AMFETAMINĄ

Kryminalni z koszalińskiej komendy zatrzymali w centrum miasta dwóch mężczyzn. 25-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, natomiast jego 21-letni kolega posiadał przy sobie ponad 30 gramów narkotyków.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie ustalili, że 25-latek poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości przebywa w rejonie dworca kolejowego. Ich podejrzenia potwierdziły się.

25-latek, który miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności, był w towarzystwie innego mężczyzny. W trakcie wykonywanych czynności policjanci znaleźli przy nim foliową reklamówkę z białym proszkiem. Po zbadaniu i zważeniu substancji przez technika kryminalistyki okazało się, że jest to amfetamina w ilości ponad 30 gramów. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do koszalińskiej komendy.

Poszukiwany 25-latek osadzony został w areszcie. Natomiast drugi mężczyzna usłyszał zarzut posiadania zakazanych ustawą substancji, który zagrożony jest karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją Prokuratury 21-latek objęty został policyjnym dozorem. 

  • amfa
  • amfa1