Nowi policjanci wypowiedzieli słowa Roty - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koszalinie

Aktualności

Nowi policjanci wypowiedzieli słowa Roty

Dzisiaj 8 nowych funkcjonariuszy złożyło przysięgę, służenia Ojczyźnie i społeczeństwu. Komendant Miejski Policji w Koszalinie insp. Krzysztof Sieląg gratulował nowym policjantom i życzył im sukcesów w rozpoczętej służbie.

Na auli Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie nowo przyjęci funkcjonariusze w obecności Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie insp. Krzysztofa Sieląga oraz Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Piotra Pluto-Prądzińskiego wypowiedzieli słowa Roty składając uroczyste ślubowanie.

Komendant Miejski Policji w Koszalinie, w krótkim wystąpieniu pogratulował i podziękował młodym funkcjonariuszom wyboru naszej formacji. Podkreślił też, że służba jaką wybrali kandydaci jest trudna i odpowiedzialna. Podejmowanie jej trudów będzie nie tylko próbą dla nich samych, ale również dla ich rodzin. Zaznaczył również, że daje ona dużo satysfakcji oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Z uwagi na panującą pandemię uroczystość odbyła się w ścisłym reżimie sanitarnym oraz przy minimalnym udziale funkcjonariuszy.

Jeżeli zastanawiasz się jaką drogę rozwoju zawodowego wybrać, proponujemy Ci wstąpienie w szeregi naszej ponad 100 tys. formacji. To zawód wymagający, ale dający dużo satysfakcji i możliwości niesienia pomocy innym ludziom. Decydując się na jeden z najważniejszych kroków w Twoim życiu pomyśl o pracy, która połączy obowiązki służbowe z realizacją Twoich pasji i zainteresowań. Do zaoferowania mamy służbę kryminalną i śledczą, prewencyjną i służbę wspomagającą. Możliwości jest wiele, dlatego rozważ tą alternatywę i wstąp do Polskiej Policji.