KOSZALIŃSKI POLICJANT W CZOŁÓWCE PÓŁMARATONU NA 21 KM

Data publikacji 08.04.2016

Młodszego aspiranta Norberta Borzęckiego znają już chyba wszyscy miłośnicy biegania. Od dwóch lat stratuje on w półmaratonach, gdzie zdobywa najwyższe miejsca na podium. Tym razem nie było inaczej. Nasz kolega Norbert Borzęcki okazał się jednym z najlepszych biegaczy wśród przedstawicieli służb mundurowych.

9.PANAS Półmaraton Ślężański zorganizowany został w miejscowości Sobótka. Zjeżdżają się na niego najlepsi pasjonaci biegania. W ich gronie doskonale już znany jest młodszy aspirant Norbert Borzęcki. Policjant z Koszalina startuje w tego typu biegach od dwóch lat.

Podczas półmaratonu, tak jak ostatnim razem Nasz kolega potwierdził swój talent i wspaniałą formę. Choć sam przyznaje, że obowiązki zawodowe nie pozwalają mu na poświęcenie się swojej pasji w takiej ilości czasu, o jakiej marzy, to i tak zdążył w tym roku podjąć treningi.

Impreza została zorganizowana przez Klub Biegacza, a na starcie do rywalizacji stanęło 122 policjantów z całego kraju.

Uczestnicy mieli do pokonania dystans 21 kilometrów. W trakcie sportowych zmagań koszaliński policjant był stale w czołówce. To pozwoliło mu na zajęcie ostatecznie III miejsca z czasem 1 godzina i 15 minut.

Norbert zdecydował, że pozostawi sobie zdobytą statuetkę, natomiast wywalczony Puchar przekazał na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie insp. Zenona Atrasa.

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów !