Aktualności

Bezpieczne przedszkolaki z „Happy Days” podczas zbliżających się ferii zimowych.

Dzielnicowy z II komisariatu odwiedził dzieci uczęszczające do Przedszkola Publicznego „Happy Days – Szczęśliwe dni” w Starych Bielicach. Podczas wizyty rozmawiał z maluchami o rozważnym i bezpiecznym zachowaniu się na drodze oraz przypomniał podstawowe zasady, którymi należy się kierować, żeby nikomu nie stała krzywda.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji II w Koszalinie odwiedził dzieci uczęszczające do Przedszkola Publicznego „Happy Days – Szczęśliwe dni” w Starych Bielicach. W trakcie spotkania policjant przekazał najmłodszym najważniejsze informacje dotyczące między innymi bezpiecznych zachowań na drodze, placu zabaw, a także w zakresie innych niebezpieczeństw, z którymi dzieci mogą się zetknąć.

Policjant poprzez zabawę edukował i rozmawiał z najmłodszymi na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Podkreślał, jak ważne jest noszenie odblasków na odzieży wierzchniej.

Podczas spotkania był czas na prezentację i przymierzanie policyjnego sprzętu oraz na pamiątkowe zdjęcia. Każdy chętny maluch mógł usiąść za kierownicą oznakowanego radiowozu.