Bezpieczne wakacje z Policją 2019 - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koszalinie

Aktualności

Bezpieczne wakacje z Policją 2019

Jak co roku w Sportowej Dolinie najmłodsi mieszkańcy naszego miasta bawili się na festynie, którego organizatorami był Urząd Miasta Koszalina, Komenda Miejska Policji w Koszalinie oraz Centrum Kultury 105.

Dziś cała Sportowa Dolina wypełniła się dziećmi. Jak każdego roku Urząd Miasta, Centrum Kultury 105 i policjanci z koszalińskiej komendy zorganizowali dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta niespodziankę. W ramach przedsięwzięcia „Bezpieczne Wakacje” organizatorzy przygotowali festyn i mnóstwo ciekawych atrakcji. Do dzisiejszej zabawy aktywnie włączyli się również przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koszalinie

W trakcie zabawy policjanci zaprezentowali swój sprzęt i radiowozy, które były otwarte dla każdego ciekawego malucha. Na stanowisku technika kryminalistyki najmłodsi mogli uwiecznić odciski swoich palców.

Chętni zmagali się w różnych konkurencjach sportowych i artystycznych przygotowanych przez mundurowych. Nie brakowało więc młodych malarzy, rysowników, sportowców i naukowców. Dzieci mogły skorzystać z przygotowanych specjalnie na tę okazję dmuchanych placów zabaw.

Chętni grali w kosza, skakali na skakankach, recytowali wiersze. Dzieci brały również udział w grze planszowej „Zagraj ze mną w bezpieczeństwo”. Za udział w konkursach policjanci przygotowali dla wszystkich ciekawe nagrody.