FESTYN Z POLICJĄ - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koszalinie

Aktualności

FESTYN Z POLICJĄ

Policjantki z I komisariatu oraz słuchacze ze Szkoły Policji w Słupsku wzięli udział w rodzinnym festynie, który odbył się na terenie Przedszkola Integracyjnego. Podczas festynu był czas na prezentację i przymierzanie policyjnego sprzętu oraz na pamiątkowe zdjęcia.

Podczas rodzinnego festynu zorganizowanego przez Przedszkole Intergracyjne w Koszalinie, każdy zainteresowany mógł z bliska przyjrzeć się radiowozom, umundurowaniu oraz urządzeniom, które policjanci wykorzystują w codziennej służbie. Jak zwykle największą popularnością wśród najmłodszych cieszył się policyjny radiowóz, a każdy chętny maluch mógł zasiąść za jego kierownicą.

Policjantki z I komisariatu, które pełnią służbę jako dzielnicowe rozmawiały z dziećmi o tym, jak zachowywać się odpowiedzialnie i jak unikać niebezpiecznych sytuacji będąc w domu, czy w przedszkolu. Przestrzegały przed kontaktami z nieznajomymi, dopiero co poznanymi osobami. Przypominały również o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach.

Podczas festynu był czas na prezentację i przymierzanie policyjnego sprzętu oraz na pamiątkowe zdjęcia.