SŁUCHACZE ZE SZKOŁY POLICJI W NASZYM MIEŚCIE - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koszalinie

Aktualności

SŁUCHACZE ZE SZKOŁY POLICJI W NASZYM MIEŚCIE

20 słuchaczy ze Szkoły Policji w Słupsku pod koniec szkolenia zawodowego i po zdobyciu odpowiedniej wiedzy, po raz pierwszy wychodzą do służby w terenie. W ramach praktyki zawodowej wspólnie z doświadczonymi policjantami z koszalińskiej komendy przez najbliższe trzy tygodnie będą w patrolach pieszych dbali o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta.

Wczoraj szeregi koszalińskich policjantów zasilili po raz kolejny słuchacze ze Szkoły Policji w Słupsku. Przez najbliższe trzy tygodnie, wspólnie z doświadczonymi policjantami z naszych jednostek, w patrolach pieszych będą dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Koszalina oraz podległych gmin.

W ostatnim okresie, to już kolejna tura praktyk, jakie odbywają słuchacze ze Słupska. Dzięki wspólnym patrolom z policjantami, na ulicach naszego miasta pojawi się więcej mundurowych, którzy będą dbali o nasze bezpieczeństwo.

Jednym z podstawowych zadań adeptów będzie patrolowanie miejsc szczególnie zagrożonych oraz zapobieganie i ujawnianie sprawców wykroczeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców.